Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon sokmindent elfelejtek,...

Nagyon sokmindent elfelejtek, van hogy egy nap akár 3-4x is újra megkérdezem . Mitől lehet? Orvosom nem mondott ra semmit

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira nem tűnt fel, eddig csak a testvérem szólt érte ,hogy meg hányszor mondjon el valamit, de mostmár a szüleim is. Meg pl most kaptam gyógyszert és képes vagyok 2-3mat is bevenni egy nap mert nem emlékszem,hogy már bevettem e

2018. aug. 13. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

1. A gyógyszerre találj ki egy rendszert.

Én pl. nagyon sok vitamint szedek, és eleinte nem tudtam fejben tartani, melyiket vettem már be aznap - merthogy nem egyszerre szoktam.

Ezért azt csinálom, hogy egy többfakkos tároló egyik részében tartom őket; amelyiket már bevettem, az egy másik fakkba kerül; így estére - jó esetben - az összes fajta átkerül (mondjuk balról jobbra).

Ha dolgozom, akkor reggel kirakom mindegyikből egy kis gyógyszeres dobozba a napi adagot, így sokkal egyszerűbb.


Tehát valami hasonlót kellene csinálnod azzal az egyféle gyógyszerrel: balról jobbra vagy fentről le átrakni. Pár nap alatt megszokja az ember.

Vagy vékony alkoholos filccel írd rá a dátumot (a napot) a levél tetején vagy alján mindegyik szemhez, így nyilvánvalóan látszik, hogy bevetted-e már az aznapit.


2. Kiváló memóriajavító az Omega3 zsírsav. Vegyél egy legalább középkategóriásat, és szedd azt is rendszeresen, pár hét alatt érezni fogod a változást.

Ha nincs jelentős javulás, akkor próbálj mellé (tehát nem helyette) Gingko Biloba kapszulát.

2018. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!