Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghaltam egy pillanatra,...

Meghaltam egy pillanatra, vagy valami mentális bajom van?

Figyelt kérdés

Tegnap ültem az irodában a nyari diákmunkán, dolgoztam és azon kaptam magam egy pillanatra, hogy minden kiesett. Nem emlékeztem hogy mit írtam valakinek, éreztem hogy létezik a testem, de a gondolataim nem. Vagy elájultam egy tizedmásodpercre? Közben az a gondolat volt bennem, hogy eddig nem hittem istenben, de egy pillanatra azt éreztem, hogy létezik valami feljebbvaló.


Kérlek, ne nézzetek hülyének, egyébként soha nem történt ilyen velem, nagyon racionális, nem hívő, természettudományban otthonlevő ember vagyok, ezért is ijeszt meg, hogy ez mi volt?

Életerős, értelmes fiatal egyetemista lány vagyok. Elvileg.


2018. aug. 17. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel akkor érdemes foglalkozni, ha megegyszer előfordul, akkor viszont mindenképp, háziorvos tud irányítani a megfelelő helyre, ha elmondod neki, mi történt. Amennyiben ez az 1 eset volt, én nem foglalkoznék vele, mindenkinek vannak néha furcsa élményei, agyi kimaradásai, ha nem is pont ilyen, de valamilyen. Oka rengeteg lehet, fáradtság, kimerültség, stressz, de vérnyomásesés is lehetett.
2018. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

10 Aha,véletlen faktor, nah hagyjuk a meséket:DD


De ha te ebben akarsz hinni higyj, nem én élem a te életed, hanem te:) hidd el, nekem nem oszt nem szoroz, hogy te miben hiszel:D

2018. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12.: rendben, tiszteletben tartom, amit írsz :)

11.: köszi, igen, lehet hogy ebben a folyamatos melegben a vérnyomásommal volt gond... majd figyelem, mi van, remélem többet nem fordul elő ilyesmi.

2018. aug. 17. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!