Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Közületek használt valakinek...

Közületek használt valakinek használt hogy elment pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Úgy értem például le tudta küzdeni a kisebbségi komplexusát vagy leküzdötte a személyiségzavarát vagy hasonló mentális "betegségeket".Szóval sikeres volt a pszichológus általi "kezelés"?
2010. jún. 22. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem , csak az alvászavarom szűnt meg , az is gyógyszer által

de sok történetet mesélt (persze név nélkül)és ha a fele is igaz akkor megéri próbálkozni , csak én állok hozzá negatívan pl hipnózis nem megy nekem , relaxációs dolgokat meg valahogy nem tudom komolyan venni

2010. jún. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem nem. viszont a pszichiáter segített.
2010. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem segitett,csak a pénzt huzta le.
2010. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Se nekem, se barátaimnak nem segített még egy pszichomókus se, csakis a gyógybogyók tűnnek használhatónak, azok is csak addig, amíg szedi az ember, aztán ha elég jó volt a gyogyi, akkor meg az elvonás lesz iszonyú
2010. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem se segített a pszichológus, de a pszichiáter se.
2010. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A relaxációt meg a hipnózist velem sem tudta megcsinálni...azóta mással próbálkozik, de annak sincs túl nagy sikere, szóval nekem sem nagyon használ, pedig már 2 éve járok hozzá. De azt mondta, hogy az is eredmény, hogy nem romlott az állapotom és hogy ez egy nagyon hosszú folyamat, ami több évig is eltarthat...
2010. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3 éve járok, és most kezdődött el valami javulás féleség, most alakutak ki úgy ki a dolgok, hogy jól tudjunk dolgozni együtt.Ha valakinél nem használható a hipnózis, vagyis nem tud transzba esni, akkor talán még mindig nincs akkora bizalma a terapeuta felé, mert az nagyon fontos. És igen hosszú folyamat, egyik hétről a másikra ne várjon az ember csodát!!
2010. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly február óta járok pszichiáterhez.Elmúlt a depresszióm,az önbizalomhiányom,kisebbségi érzésem,szociális fóbiám,szorongásom,alvászavarom,bár utóbbi gyógyszeres kezelés eredményeképp.A nyugtatót már hónapokkal ezelőtt elhagytam,és sztem az antidepi sem kell már sokáig.Ez évtől pedig rágyúrtunk a hipnózisra.Nekem rengeteget segített!:D
2010. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!