Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek jó ötlet kinezioló...

Szerintetek jó ötlet kineziológus felkeresése az esetben?

Figyelt kérdés
18éves, tanulóvezető lány vagyok.Jövő hónapban megyek vizsgázni...ötödjére.Az órákon tényleg minden okés,aztán ha vizsgára kerül a sor,egyszerűen leblokkolok.Állandóan lefulladok,pedig sose szoktam.Felmegy a vérnyomásom,lüktet az erem,meleg az arcom.Elkapkodok és elfelejtek mindent.Olyan hibákat vétek,amit nem szoktam máskor,és fogalmam sincs miért.A szóbeli feleleteimnél is egész gyorsan belejöttem abba,hogy szerepelni kell,anyukám is normálisan vezet,nem volt soha balesetben részem,tehát ez is kizárható.Fogalmam sincs mi okozza.Mit gondoltok?

2018. szept. 7. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2018. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Inkább vegyél pótórákat, az nem ablakon kidobot tpénz.
2018. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 5.forgalom után már nem mehet többet.


Van akinek nem való a vezetés. Ebbe azért bele kéne, hogy gondolj.

2018. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kineziológusi kompetencia. Keressél olyan pszichológust, aki kiképzett terapeuta.
2018. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? Sikerült a vizsgád? Elmentél vmilyen szakemberhez a szorongással kapcsolatban?
2022. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!