Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kenyszerbetegség és szolipsziz...

Kenyszerbetegség és szolipszizmus Valakinek ötlet hogyan lehetnék jobban?!

Figyelt kérdés
Újabban ez a kenyszer gondolat gyötör hogy mi van ha csak az elmem létezik és mindent csak képzelek semmi sem valódi, képes vagyok egésznap sírni emiatt mert ez azt jelentené hogy a családom és a barátaim se léteznek egyszerűen elakarom felejteni ezt,de ez egy létező filozófiai irányzat ami még jobban megrémít.... újra a régi akarok lenni és boldog nem tudom már mit tegyek...
2018. szept. 7. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez! Hidd el, segíteni fog és sokkal jobban leszel! A kényszerbetegséget nagyon jól lehet kezelni.
2018. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Uther96 válasza:

baratom nincs semi baj probaj eletmod valtosztatast

egeseges etkezes

napi 1 ora sport

minosegi idot tolteni a csaladal baratokal

karos tenyezok el hagyasa cigareta drog nagy meretu alkohol fogyasztas

napi 7-8 ora alvas

munka hley :))

es probald meg ertekelni a jelent ne a multba ejel es hogy letezen csak az elmedbe baratom ha meg fogod a kezet vagy at oleled szereteidet nem erzed ? nyugi ha en latom a kerdesedet nyugot lehetdsz h nem kebzelotsz probald el fogadni a problemadat ez a leg fontosabb el felejteni ugyan nem fogod soha idoval enyhul de ne feled idovel nem lesz ekora hatasal rad kuldok 1 videot neked hadha ez is segit Baratom :)

https://www.youtube.com/watch?v=W6_sWRq-1bA&t=6s

ne feled ne a regi enedet keresed ha nem az ujat es aszt valtozas altal lehet el erni

valtosztas hogy valtozon amit szeretnel thudom nagoyn nehez en is bene voltam ebe az ordogi korbe es meg mai napig is vanak felelmeim de thudom hogy eszt igy lehet le gyozni fel a fejel es elore csuptan 1 par kerdes

hany eves vagy?

mikor keletkezet a problemad ?

es mitol ?

tovabi szep napot baratom :)


https://www.youtube.com/watch?v=W6_sWRq-1bA&t=6s

2018. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 20 eves vagyok már több hónapja rajtam van ez ...
2018. szept. 22. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

szintén hasonlóan vagyok. ha nem vagyok egyedül a problémával, az azt jelenti hogy nem vagyok egyedül :) szó szerint.

ez kissé megnyugtat

írtam privit

2019. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!