Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szerezzek magamnak...

Hogyan szerezzek magamnak barátokat?

Figyelt kérdés

20/F


Tegnap olyan sz@rul éreztem magam a munkában, hogy azt hittem, hogy megőrülök, nagyon rossz érzésem volt. Lehet az éhség hiány is volt az, fogalmam sincs. Sokat bánkódom az utóbbi időben. Nincsenek barátaim, se baratnőm, nincs kire számítsak. Szüleim nem tudnak ebben segíteni, még tanácsot sem tudnak adni.


Írtam egy lánnyal, és álmodtam ővele, hogy nem fog már visszaírni. Na tegnap ez meg is történt. Az üzenetet elolvassa, de visszaírni nem ír vissza. És én ezt neki akkor elmondtam, 1 hete és már 2 napja nem ír vissza. Nagyon rossz érzés. Próbálok lassan menni a lányokra, de akkor is. Ha egy pasi őket félrevezet, akkor azt gondolják, hogy mindegyik fiú ugyan olyan mint az előző pasija volt. Akkor most mégis hogyan tudjam elcsábítani a lányokat írással vagy személyes beszélgetéssel? Szerencsétlen vagyok ebből a szempontból, hogy nem elég, hogy nincs egy haverom sem, de nincs barátnőm sem, akire tudnék mindig számítani.


Máma álmodtam azt, hogy voltam egy helyen, templom volt az kint, vagy kalvária nem tudom pontosan, és ahová mentem, ott ugattak rám a kutyák. Nem haraptak meg, csak ugattak, de menekülni nem tudtam, de nem is bántottak. Mit jelenthet ez?



Hol változzak meg? Hol csinálok hibát? Igazán próbálok nem nyomulós lenni a lányra, de se így, se úgy. Eléggé csendes fiú vagyok, munkában is nem tudok beszélni az emberekkel. Miért van ez? Biztos jobb kedvem lenne, hogyha beszélnék az emberekkel körülöttem lévőkkel. Ha dolgozok egy lánnyal, akkor vagy van neki pasija, vagy idősebb tőlem. Miért vagyok ennyire szerencsétlen? MIért? Istenem :/ :( :(



Mi a véleményetek? Adjatok taáncsot kérlek.


2018. szept. 13. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is nem kell túldrámázni a dolgot. Egészséges vagy, van kezed-lábad, stb, szóval ne omolj össze. A másik, hogy attól, hogy te akarsz ismerkedni XY-al, nem biztos, hogy ő is akar veled. Ez nem a te hibád. XY lehet foglalt, fáradt, beteg, stb. Semmiképpen ne add fel az első kudarcok után. És én azt tanácsolnám, hogy visszahúzódóbb, csendesebb lányokkal próbálkozz. Barátságot pedig hasonló érdeklődési körbe tartozóval fogsz tudni kialakítani. Konditeremben, makettező klubban, autós iskolában, vagy ami érdekel, ahova jársz. Csak egy példa, ne vedd magadra: Ha te egy őstermelő, gazdálkodó, nem túl okos paraszt vagy, akkor ne a könyvtárban, vagy a sakk klubban próbálj barátokat szerezni, hanem pl a gazdászboltban. Ha meg okos vagy, akkor ne a disznó kiállításon, hanem a csillagász egyesületben. Hasonló a hasonlónak örül.
2018. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hisz ez az, nem biztos, hogy az a lány is szeretne velem ismerkedni. Én már nem bírom, már annyit küzdöttem, hogyha írtam lányokkal, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz, de nem, valamiért csak nem megy, nem tudom miért. Igaz nem szeretnék akármilyen lányt, csak hogy legyen, főleg ku*rv@t nem. Ha nem írtam a lánnyal, akkor megszólítottam egy lányt, de volt barátja, vagy nem volt beszédes, egy szóval nagyon nehéz. Pl. ott van egy szép szőke csajszi, 27 éves. Tegnap előtt piszkáltam őt, minthogy csak provokáltam tudod, jó fej, el lehet vele beszélgetni, de az a gond, hogy 27 éves, és én 20, és biztos zavarná őt az én korom. Szerintem ez esélytelen, hogy legyen köztünk valami, és még az sem biztos, hogy nincs barátja, mert hallottam, hogy nincs. De figyi, csendes lányokkal? De én is csendes vagyok, és akkor lenne közös témánk?



Amit a barátságot illeti, nem járok sehova szórakozni, mert nincs kivel, és eléggé csendes, túl jó fiú vagyok, aki nem iszik alkoholt, nem cigizik, nem feküd le akármilyen lánnyal stb. Ha ez nem az én hibám, akkor mégis miért nem alakulnak úgy a dolgaim, hogy boldog legyek végre egy lánnyal? Én el tudok szabadulni, tudok annyit beszélni, hogy aztán az idegeire megyek az embereknek :D de ez a jó benne, nem csak dolgozni a gyárban és senkivel nem beszélni, belebetegszik az ember.

2018. szept. 13. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!