Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fejemben van a baj, vagy...

A fejemben van a baj, vagy tényleg szellemek vannak nálunk?

Figyelt kérdés
Több hete furcsa dolgok kísértenek, a fejemben olyan dolgokat hallok,hogy: "Minek születtél meg?" Nyomorék sose mész semmire!" "Meg fogsz halni..." Ezeket úgy hallom,minta a fülembe súgnák hátulról és a tarkómon nyirkos levegővételt is szoktam érezni,mintha onnan tűnne ez a levegő. Teljesen megőrültem, kimentem a lövöldébe lőni (így szoktam kikapcsolódni) és a kezem a tudatomon kívül a halántékomhoz nyomta a glock csövét,de nem húzta meg a ravaszt... .A hangokat csak én hallom,de a lihegést a feleségem is érezte amikor mellém állt és utána már vele is ezek történnek mint velem. pap tud segíteni ördögűzéssel attól függetlenül,hogy nem hiszek istenben? Ha nem lenne egy szerető családom akkor rég vonat elé ugrottam volna. Még élni akarok és nem akarom,hogy a gyerekeimet is utolérjék ezek a jelenségek. Mit csináljak?

2018. szept. 16. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Pszichiátria lesz a megoldás.
2018. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Mivel hogy egészség kategóriába tetted , így javaslom menj orvoshoz.
2018. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pszihológusvagy az orvos miben segítene? Felírna valami gyógyszert(ami már meg is történt...) És elküldene... meg a másik kedvencem,hogy:"Ne hagyd magad,ezeket csak te hallod,csak te tudsz a létezésükről.Ha annyira ragaszkodóak mint ahogy állítod, előbb-utóbb másoknak is jelentkezni fognak a közeledben." Hát ezzel a segítséggel meg annyit érek,mint szar a zsebbe... várjam meg amíg a másik barátom is megőrül addig nesze hülyegyerek valami gyógyszer... .
2018. szept. 16. 11:35
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

??????

Én skizofréniára tippelnék.

De azért próbáld meg a papot is, hátha segít, és akkor nem kellene gyógyszer.

2018. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Mielőbb keress meg egy pszichiátert a lőteret pedig felejtsd el erre az időre.
2018. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Agykontrollozó egyed van a közeledbe? mert ezek tudnak ilyet produkálni, ha nincs hozzá szellemi védelmed.

Ha van védelmed hozzá, már az első ilyen esetében tudod zárni magad.

Azoknál is jelen vannak ezek, akikre rontást tesznek. Mert az egyedet öngyilkosságba hajszolják.


Én a helyedben a nejed háza táján néznék körül. De ott alaposan.


Nem őrültél meg, simán tudnak ilyet kívülről csinálni. Ha meg valakinek az útjába vagy, akkor még úgyis.


Nem egy ember szabadult ilyenből..és nem egy ember jött rá, hogy ezt más ember teszi vele..

2018. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

6+


Azok az emberek akik ilyen támadásból kijöttek a gyermekeiknek kivétel nélkül megtanítják a dolgokat, és ha bárki ilyet próbál machinálni, az max. Isten dicsőségét fogja megtapasztalni, és az a gyerek akit elakart intézni, karcolás nélkül ússza meg a műsorát az ilyen gennyládának.

2018. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

7+ *meg a műsorát az ilyen gennyládának, még a leglehetetlenebb dologból is ép-bőrrel megúszva áll fel. Aminél még a hatóság emberei is csak megrökönyödve néznek, mert életszerűtlen az ember életbe maradása.

És az adott ember : Él és élni is fog.

2018. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

#6-7-8


Mi van??????

Ki támadott meg kit?

2018. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Ez sajnos paranoid skizofrénia lesz. Vagyis már az.
2018. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!