Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fejemben van a baj, vagy...

A fejemben van a baj, vagy tényleg szellemek vannak nálunk?

Figyelt kérdés
Több hete furcsa dolgok kísértenek, a fejemben olyan dolgokat hallok,hogy: "Minek születtél meg?" Nyomorék sose mész semmire!" "Meg fogsz halni..." Ezeket úgy hallom,minta a fülembe súgnák hátulról és a tarkómon nyirkos levegővételt is szoktam érezni,mintha onnan tűnne ez a levegő. Teljesen megőrültem, kimentem a lövöldébe lőni (így szoktam kikapcsolódni) és a kezem a tudatomon kívül a halántékomhoz nyomta a glock csövét,de nem húzta meg a ravaszt... .A hangokat csak én hallom,de a lihegést a feleségem is érezte amikor mellém állt és utána már vele is ezek történnek mint velem. pap tud segíteni ördögűzéssel attól függetlenül,hogy nem hiszek istenben? Ha nem lenne egy szerető családom akkor rég vonat elé ugrottam volna. Még élni akarok és nem akarom,hogy a gyerekeimet is utolérjék ezek a jelenségek. Mit csináljak?

2018. szept. 16. 11:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Ezotéria topikba remek lenne.
2018. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos skizofrénia tünete amit leírtál. Van az ismeretségi körömben hasonló, de lehet kezelni. Minél előbb mész orvoshoz, annál hamarabb leszel tünetmentes. Erre gyógyszer kell. Kezelés nélkül súlyosbodni fog a betegséged, és hosszú időre munkaképtelen leszel, esetleg leszázalékolnak.
2018. szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én ezt a helyedben az ezotéria szekcióba írnám ki, mert bár is sokan írnak olyat hogy ilyen skizfrénia olyan pszichiátriai eset, én azért esélyesnek tartom hogy ennél többről van szó. Mondjuk nem tudom mennyire hiszel a természetfelettiben de én nem tartom kizártnak hogy szellem b*sztat téged!
2018. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én spirituális úttal mondom, hogy valóban lehet benne valami. Illetve a skizofrénia pontosan olyan betegségnek jelzett jelenség, aminek a valósága megszállás és így orvosilag soha nem gyógyítható.

Nem kell ehhez vallási hit és pap. Igazából spiritualitás és szellemgyógyász szükséges. Megszállás lehet szellemi és démoni eredetű, bár általában nyomósabb okkal szoktak jönni az ilyen entitások. Ajánlok orvos és szellemgyógyász felkeresését is. Ha például paranoid skizofrénia a diagnózis, akkor a materiális világtól és a kórháztól javulás nem várható.

2018. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2019. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!