Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyukám kiidegel, hogy már...

Anyukám kiidegel, hogy már nem bírom tovább, mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Az egyik, hogy állandóan beképzel nekem valami betegséget. Múltkor, hogy anorexiás vagyok, máskor fájt a derekam és kitalálta, hogy ezzel pszichiátriára kell menni, mert xy-nak is ez a baja, közben meg csak gerincferdülésem volt...



A legdurvább az volt, mikor gimiben hónapokig Xanaxot kevert az italomba és ez nem vicc, hogy "jobban tanuljak".


Június végén mondtam meg neki (bárcsak ne tettem volna), hogy csúszok egyetemen. Teljesen beleőrült... Egy nyugodt napom nincs tőle, pedig könyörögtem neki, hogy szakot válthassak.


2018. szept. 17. 22:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Többször kezelték már depresszióval, meg több táskányi altatója, nyugtatója van itthon.


Egy rendes napom nem volt, már 2,5 hónapja, bezavarodott, szószerint. Azért mondtam el neki, hogy segítsen valahogy, erre pont az ellenkezője lett...

2018. szept. 17. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
El kell költözni
2018. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy mániákusan lesi, hogy mennyit alszom... Most is itt volt az ajtóban, hogy alszom-e.
2018. szept. 17. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajjaj, ez nagyon nem jó... anyukád orvosával kéne ez ügyben beszélni (ő magától nem valószínű, hogy fog). Ez sajnos betegség miatt van.

Ezen kívül én is javaslom, hogy ha tudsz, költözz el otthonról. Azzal senki nincs előrébb, ha végül te is bekattansz. A saját magad védelme érdekében ki kell kerülnöd a hatása alól.

2018. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!