Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan meneküljek el? Segítség?!

Hogyan meneküljek el? Segítség?!

Figyelt kérdés
Régebben ki írtam egy kérdédt hogy beszámíthatatlan vagyok e de sokan írták hogy gamer függő. Erről szeretnék beszélni. Igazából jó 3 éve amikor belemenekültem ebbe tudtom nélkül az már a betelt a pohár a világtól. Leginkább szenvedéseket éltem meg így kiakakult enyhe személyiségtorzulás,illetve függőségek. A vége az lett amikor átéltem a plátói szerelmet ez lehetett 3 éve. Akkoriban alkoholizáltam. Majdnem alkoholista lettem. Végül ahogy elmúlt a szerelmi fájdalom. Leszoktam róla. De megmaradt az internet/játék függőségem. Örültem annak hogy 3 évig nem kínzott és nem talált rám a szerelem érzése. Sok lánnyal csak barátkoztam. Most megint ismerkedtem és ereztem azt az érzést. Elakarok menekülni. Nem akarom ugyanazt át élni. Így is szar életem volt. Nem hiányzik ez. Kerülök minden lányt hogy ne tapasztalhassam meg ezt az érzést mert csak rosszat gondolok róla. Az az fájdalmas és gyötrő. Hogyan meneküljek el? Újra alkohol?
2018. szept. 27. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, ne menekülj el. Mind a két függőség csak a szakadékba taszít, a játék lelkileg, az alkohol egészségileg elsősorban.


A szerelem szenvedésekkel (is) jár, de te is megtalálod majd az igazi kapcsolatot. A saját magadhoz való destruktív hozzáállás önsorsrontás valójában.


Később talán enyhül az érzésvilágod, kevésbé lesz intenzív, illetve átszakadnak bizonyos gátak is. Az első lépéseket nehéz megtenni.

2018. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Prosti
2018. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne menekülj el. Éld át, gyűjts tapasztalatokat, aztán ezekkel felvértezve a következő alkalom már könnyebb lesz. ha elég kitartó vagy, akkor még a boldogság is rád találhat. És ne hidd, hogy csak téged visel meg az elutasítás, szakítás.
2018. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne menj lányok közelébe,tudatosan kerüld el a velük való

találkozást,ne barátkozz velük nagyon,keress valami

elfoglaltságot helyettük,pl.sport vagy más.Alkoholt inni

senki miatt nem érdemes,mert azzal csak magadnak ártasz,

nem másnak.

2018. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!