Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A legjobb baratnom narcisztikus?

A legjobb baratnom narcisztikus?

Figyelt kérdés

Kb egy hete tortent, hogy beszeltunk a kulonbozo szemelyisegzavarokrol.

O azt mondta, hogy szerinte o narcisztikus. Es azt mondta, hogy szerinte ez nem rossz dolog es o orul annak, hogy o az es szinte isteniti is meg “buszke” ra???

Nagyon magabiztos es imadja a kulsejet. Peldaul, imad kepeket kesziteni magarol. Selfieket minden mennyisegben es szereti nezegetni magat a tukorben kozelrol pl. ha atjon hozzam akkor is..

Meg kepeket is nez MAGAROL a telefonjan de igy csodalva.

Nyilvan ez nem eleg ok, de tenyleg, elegge szereti magat!

Intelligens. Atlagos tanulo, de amugy nagyon lusta. Sokkal jobb jegyei lenne hogyha tobbet tanulja de mindegy. Azert mondom hogy intelligens mert minden veszekedesnel “o nyer”. Jol ervel es nagyon okos valaszokat ad, kicsit szuros is de sose mondja azt hogy hulye vagyok vagy buta hanem csak bebizonyitja hogy neki van igaza.

Zavarja, hogyha valaki nem ugy lat valamit ahogy o (velemeny). Pl ha en azt mondom h az a fiu tok helyes es szerinte ocsmany akkor nagyon “lenez” hoy hogy tarthatom en helyesnek, meg ilyenek.

Nagyon lenezo masokkal (es velem szemben is). Mindig nekem beszel ki mindenkit (meg utcan setalo idegeneket is) a kulsejukrol vagy oltozetukrol.. Siman mondja egy ismeretlenre hogy csunya.

Vagy az a legjobb amikor egy jo baratnonket kibeszeli nekem akivel mindketten joban vagyunk . Siman mondja a lanyra, hogy “aranyos de nagyon csunya”.

Nyilvan ez se eleg ok de engem zavar.. Foleg, hogy olyanokra mondja akit nagyon szeretek. Ja es nagyon meg tudja szerettetni magat az emberekkel eloszor de ha nem erdekli mit gondolnak rola akkor altalaban utaljak.

Elkepeszto manipulativ!

Egy felnottet is ra tud venni arra, hogy azt csinalja amit o akar erzelmi zsarolassal vagy siro hanggal! Es ezt a felnottek eszre sem veszik, hogy alarc. Onnan tudom, hogy kamu minden mert ugye a felnottel szomoru feje van de amint hozzamfordul elojon a lenezo, kozombos poker feje.

Egyebkent a lany mar bantotta magat ugy h elkezdte verni a fejet a falba es utni / pofozni a fejet (ott voltam) (osszeveszett egyik szulojevl)

Nem konnyu igazan felduhiteni.. De amikor kijon az az enje attol nagyon kivagyok. Viszont sose szolta el magat. Szoval sose mondott olyat, amivel tenyleg megbantana de masnak siman beszologat . Sztem azert nem mond nekem bantot mert tudja, hogy akkor megharagudnek ra es akkor nem lennek en neki. Szoval ezt is maga miatt csinalja, mert ugye egyedul lenne

Nagyon onzo... Sose csinal senkinek semmit, de ha igen akkor a 10szereset varja el tole. Csak olyan baratai vannak akiknek hasznalati funkcioik van pl. okos.

Nagyon konnyen megjatsza magat. Pl volt hogy megolelt valakit es en ugye akkor vele szemben voltam es forgatta a szemet meg pofakat vagott.

Nagyon karizmatikus viszont. Jo az elso benyomas rola altalaban. Elosszor nagyon kedves es vicces

Ha kerdeznetek, vannak jo pillanatai is. Mindig megvigasztal, meghallgat. Viszont olyat is csinal h en irok neki valami nagyon komolyat es egyszeruen nem vesi tudomasul hanem magarol kezd el beszelni mondvan ot nem erdekli!

Meg nagyon szereti a csaladjat es barmit megtenne ertuk.

Es nagyon nem erdekli hogy mit gondolnak rola masok szoval metron, buszon teljesen lesz*rja.. (Neha be is eget)

Meg ugye lenezo es azt hiszi hogy jobb masnal. Szerintetek narcisztikus? Mit csinaljak? Elmondjam neki?



2018. szept. 29. 13:54
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi h hosszu de muszaj volt jellemeznem! mit csinaljak? van egy szereto oldala is de nem tudom h az egy maszk e..
2018. szept. 29. 13:55
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez pszichopata, nem nárci. Téged is használ, mert egyedül lenne, ha te nem lennél. Légy óvatos vele, mert ahogy te felemelkedsz, ősellenséggé válsz a szemében, és mindent amit csak tud, és ami a kezében van rólad, azt ki fogja játszani. Az ilyen gyilkolni is képes.
2018. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
2+ Mivel látszik, és érezni az írásodon, hogy félsz tőle, fokozatosan, szépen csendbe vond ki magad a bűvköréből, és szerezz olyan elfoglaltságot,ami neki alantas.. így szépen apránként le fog rólad fejtődni. Az ilyen tipusú nőket és férfiakat jellemzi a Biblia Jesabel-nek, aki lehet férfi és nő is.
2018. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszokat!

Neem, biztos nem pszichopata.. Nagyon szereti a csaladjat es engem is. Tudom nagyon sok rosszat irtam rola. De gondoskodo. Vagyis velem meg a csaladjaval. Es mindig megvigasztal, meg azert torodik velem ez nekem nem a legjobb a csaladi hatterem es mindig tanacsokat ad. es nem mindig csak magarol beszel hanem rolam is szoktunk.

csak sokan atgazoltak rajta regen(volt legjobb baratnok) es most sebezheto es csak en maradtam neki. sztem ez egy trauma neki.

Tudom hogy azt hiszitek szornyu ember mert most minden rosszat osszeirtam rola, de nem olne az biztos!

2018. szept. 29. 14:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Valaki tudna meg tanacsot adni mit csinaljak? mondjam neki?
2018. okt. 2. 16:00
 6/9 anonim válasza:
de, ez narci, mar a masodik ervbol lejott. nem tudnak szeretni a narcik, ez csak amolyan latszatszeretet. aki 2 narcit en ismertem az is veresen szerette a csaladjat, de igazabol szerintem csak ragaszkodik hozzajuk, nem tudnak szeretni mast magukon kivul. ha ram hallgatsz, elkerulod. teged is valoszinuleg ugyan igy manipulal, csak nem veszed eszre. en eltem is egyutt ilyennel meg haver is volt ilyen, tehat tudom mirol beszelek. hosszutavon sulyos kovetkezmenyei vannak. a kedves dolgok amiket csinal az is csak megtevesztes. ok nem tudnak szeretet adni, csak egy esetbe, ha magukhoz akarjak lancolni az aldozatot. akkor megtudjak eroltetni magukat. ugy mukodik ez mint mikor a kutyat tanitod ulni. mindig ad jutalomfalatot amig ugyes vagy, aztan mar a vegen kedvesseg nelkul is vele maradsz, remenykedve a kedves periodusba. rosszabbak ezek, mint a pszichopatak. az onbizalmadat lefogja rombolni, hidd el. szerintem menekulj. de arra szamits, hogyha tenyleg valodi narci akkor amint el akarod hagyni arra szamits, h nem fogja engedni konnyen. duhos lesz. ha meg megis a probalkozas utan visszaternel hozza, ugy fog teged buntetni, mint a szar
2018. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Johetne meg valasz :( erdekelne masok velemenyei errol :-)
2018. okt. 14. 17:29
 8/9 anonim válasza:
kuldok neked egy youtube csatornat ami ezzel foglalkozik, onnan magad js megtudsz gyozodni rola, ha mar ennyi velemeny se volt eleg, csak irj ram privatba
2018. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem nárci. A nárcisztikus nem szeret :) a csaladját sem.

Megjatszani mindenki megtudja magát kisebb-nagyobb mertékben.

Nárcikkal nem tudsz beszélni, mert nem alacsonyodnak le egymáshoz sem, nem meg egy halandohoz, hogy válaszolgassanak holmi kérdésekre. Mi erdekük lenne?


Nem narci, megnyugodhatsz. Ő is megnyugodhat. Nem tudom miért hiszi magaról ezt?! Szeretne az lenni? Érezni a belül szetfeszítő ürességet???? Bolond....

2018. dec. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!