Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most hogyan tovább?

Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig nem lett barátnőm mindig mindent arra fogtam azért rossz az életem, mert nincsen barátnőm már voltam emiatt pszichiátrián, de most lett végre barátnőm tök jó minden de mégis úgy érzem hogy egy senki vagyok semmi értelme az életnek mert úgyis vége lesz akkor minek szenvedni. Vissza fogok kerülni a pszichiátriára? még 30 éves sem vagyok és már ilyen gondjaim vannak

2018. szept. 30. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kéne negatívan gondolkozni, próbáld meg a jó dolgokat meglátni és ne félj előre mi lesz ha.. mert ha belegondolsz, és bevonzod úgy is fog alakulni.

Miért érzed azt, hogy senki vagy? Hiszen már van valakid, egy barátnő és ez milyen jó érzés, hiszen nem vagy egyedül. Tegyél meg mindent érte, hogy ez így maradjon.

Javaslom, hogy olvas könyvet a pozitív gondolkodásról, próbáld meg a gondolkodás módodat áttenni amolyan A-ból B-be, és könnyebb lesz, de ezen sokat kell dolgozni. Próbálj meg hálás lenni az apró kis dolgokért, sokkal könnyebb így érzeni mint szenvedni

2018. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!