Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholista vagyok? 16L

Alkoholista vagyok? 16L

Figyelt kérdés
12 éves koromban rúgtam be először, akkor fetrengtem rendesen. Azóta majnem 5 év telt el, és az elmúlt 2 évben sokat iszom. 3 hónapja már lecsúszik a napi 2 üveg bor, vagy pedig fél liter házi pálesz. Nagyon ritkán hányok. Ha nem iszok fél napig, akkor sincsenek elvonási tüneteim, nem tudom tovább hogyan működne, mert nem próbáltam ki egy napot alkohol nélkül. Persze van olyan, hogy nem piálok annyit, max 1 üveg bort, vagy csak 1-2 dl pálinkát, azt meg sem érzem. Még éh gyomorra sem. Szerintetek ez már alkoholizmus? Most őszintén... Nem vagyok agresszív pia nélkül, nem remeg a kezem sem, igazából nem is az alkoholért vagyok oda, hanem a hatásáért. Nem tudom mennyi idő alatt alakul ki a tényleges alkoholizmus, azért is kérdem...
2018. okt. 17. 21:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Komolyan sürgős segítségre van szükséged, mert tönkreteszed magad

Remélem a szüleid kezdenek veled valamit

2018. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Kezelhetetlen vagyok...
2018. okt. 21. 14:04
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem Igen. De 16 éves vagy, szerintem nem kellene ilyen fiatalon ilyenekkel szórakozni, később úgy is megbánod. Ha olyan van akkor írhatsz privátba, hátha tudok segíteni.

Gl

2018. okt. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Miért tartod magad kezelhetetlennek? szeretnél változtatni a mostani életviteleden vagy jól érzed magad így??!!
2018. okt. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!