Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió, kilátástalanság...

A depresszió, kilátástalanság okozhat kimerültséget?

Figyelt kérdés
Depressziós, kilátástalan, munkanélküli 25 éves srác vagyok. Nem csinálok kb semmit, de állandóan kimerült vagyok, ez normális?

2018. okt. 28. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a depresszió egyik tünete.
2018. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Igen, ez depresszióra utal. Hacsak nem az van hogy agyalsz egész nap azon hogy hogyan tovább, és idegeskedsz mert ez is letud szellemileg fárasztani, nem is kicsit.

De miért nem mész dolgozni? Sok munkahely van, nagy a munkaerőhiány. Ha olyan helyen élsz ahol nincs akkor menj oda ahol van. Nagyon sok helyen ingyenes szállást adnak!

2018. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, okozhat kimerültésget, mert állandóan aggódsz, pörgeted magadaty, hogy hogyan tovább.

Azt javaslom Neked, hogy a youtube-on hallgass Szabó Péter motivációs tréner előadásokat. Ő a munkanélküliség, éhezés, öngyilkosság padlójáról állt föl. Zseniálisan motiváló az előadása. Pénzbe nem kerül. Nekem is sokat segített.

Javaslom még neked, ha megteheted, olvasd el Eckhart Tolle: A MOST HATALMA c. csodálatos könyvét. Találkoztam olyam nagyon mély depresszív emberrel, aki kijött a könyv elolvasása által.

Sajnos, én is tudom, hogy Te miről beszélsz. Ismerős a helyzeted....

2018. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na Szabó Péter az amit ne halgass :D egy mocskos kuruzsló, aki szintén munkanélküli, és oylan dumákkal, hogy "depresziós vagy? Hát ne legyél, kűzdj a céljaidért" milliókat keres és hülyíti be a tudatlan embereket :D

Egyébként egészen valószínű, hogy a depressziótol van, próbálj elhelyezkedni konfort zónát elhagyni minél előbb és minél nagyobb mértékben. ne ülj otthon ha épp munkát sem keresel, sportolj tanulj bármi ami előrébb visz az életben. DE NE HALGASS SZABÓ SZUTYOK PÉTERT! :D

2018. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
komfort*
2018. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy jó nyelvtudásal pl. bárhová felvesznek, tök jó fizetésért, elpazarolt idő minden perc amit depresszióval töltesz és még súlyosabb is lesz.
2018. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Szabó Péter és hasonló motivációs trénerek felejtősek, a depressziót KEZELNI kell, nincs az a motivációs tréning, ami segítséget nyújtana rá, ez egy betegség.
2018. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!