Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az is Anorexiás vagy Bulimiás,...

Az is Anorexiás vagy Bulimiás, aki divatból követi, élvezi és mint egy életstílusként használja a mindennapjaira?

Figyelt kérdés

Van az Amy-nek ítélve c. sorozatban egy szőke lány az egyik epizódban, aki látja, hogy csont sovány és nem csak, hogy az életstílusává vált a koplalás, hanem egy honlapot is alkotott - ami miatt az epizód végén meghal egy lány, a fent említett lányt pedig emberöléssel viszik a bíróságra (nem emlékszem ez melyik epizód). A csaj amúgy valami Anáról beszélt, de az Ana az az anorexia.


A fent említett lány meg a hozzá hasonlók, akik tudják hogy csontkollekciók, de ez jön be nekik és nem akarnak normálisan kinézni (tudják, hogy nem kövérek lesznek), anorexiások meg bulimiások vagy nem? Ha nem, akkor mik?



2018. nov. 4. 14:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagyok sem testképzavaros sem boldogtalan.Én csak leírtam a véleményemet.
2018. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Első törölt kommentednél az anát meg a miát beszívecskézted és ódákat zengtél róluk. Testképzavaros vagy. De én csak leírtam a véleményem. ;)

A magassághoz a súly ideális, megmondja a bmi is. nem kell kilógnia a csontjainak.

2018. nov. 6. 20:06
 13/21 anonim ***** válasza:
18%

Azért mert kedvelem Anát :) <3 és Miát.:) <3 Nem vagyok testkép zavaros.Én Mia :) <3 és Pro Mia :) <3 vagyok.:)

Hát...amúgy meg szerintem mello ;) fogyhatna azért legalább 15 kg-t.:)

2018. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
mello, nem kell fogynod!!!!! Ne hallgass rá, akár proana akár anorexiás, akár kismacska, ez a srác/lány egy testképzavaros vagy egy dagadt normálsúlyra féltékeny coca, vagy egy unatkozó tini. - 15 kg-al csontváz lennél.
2018. nov. 8. 06:19
 15/21 anonim ***** válasza:
53%
Valóban fogynom kéne de lesz@rom, majd ha meghalok akkor lefogyok. Utálom magam :)
2018. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%
Féltékeny az biztos,hogy nem vagyok a súlyára.Én is ugyanennyi cm magas vagyok és 14 kg-val kevesebb mint mello ;)
2018. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mello, mi a jobb; a napod minden percét az "ideális" alkatra szánni, hogy csontváz lehess és maradhass, elszigetelődve a barátoktól, eseménytelen élettel - vagy megélni és élveznibaz élet minden percét, nyitva a külvilág felé? Nem vagy dagadt!
2018. nov. 8. 12:05
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
Én még szeretnék fogyni ebből a súlyból,de biztosan sikerulni fog.:) Amúgy Nekem is vannak barátaim és van Életem.:)
2018. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
mello, ismétlek, nem kell fogynod! van, aki ölni tudna a súlyodért. A magasságodhoz képest a súlyod perfekt, nem túlsúlyos. TÖKÉLETES! A csontváz miért jó? Semmiért. Egész nap kalóriaszámolgatás, nem evés, a koplalással járó károk.
2018. nov. 8. 21:05
 20/21 anonim ***** válasza:
44%

#16-os

Akkor mondd már meg. Egy 157 cm magas lánynak hány kilónak kellene lennie? Mennyi az ideális? Nagy ön kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz írni.

2018. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!