Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosságra mentőt hívni,...

Öngyilkosságra mentőt hívni, mi a menete?

Figyelt kérdés

Több éve eléggé szuicid vagyok, voltam pszichiáternél, hónapok óta járok pszichológushoz.

Most tartok ott, hogy már ténylegesen veszélyt jelentek magamra, ezért gondolkodom, hogy hívok magamhoz egy mentőt, a másik lehetőség, hogy megölöm magam.


Azonban nem tudom jó dolog lenne-e a kórházasdi. Egyrészt nyíltan felvállalnám a problémáimat, ha meglépném ezt, másrészt egy fogalmam sincs milyen közegbe kerülnék a pszichiátrián.

Olvasni ezt-azt az egészségügyről, fogalmam sincs mi lenne ott velem, egyáltalán lenne-e értelme magamra hívni a figyelmet.


18/F


2018. nov. 5. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én hívtam már rokonomra mentőt, mert öngyilkossággal fenyegetőzött.

Annak rendje és módja szerint kijöttek, beszélgettek vele, bevitték a kórházba. Onnan két nap után hazajött..

Később "sikerült" megölnie magát..

2018. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Mennyi gyökér van itt akkor hányszor ennyi lehet az országban .

18 évesen mi bajod lehet ?

Nagyon sok baja lehet még 18 éveseknek is .

2018. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!