Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy birkózzak meg ezzel?

Hogy birkózzak meg ezzel?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok egyedül fiatal fiúként. Az okokat meg a helyzetet nem vázolnám, mert egyrészt senkit nem érdekel, másrészt változtatni sem tudok rajta. Van egy-két ember akivel tudok napközben chatelni, hamarosan dolgozni is fogok, ez talán elnyomja ezt a kínt. Viszont azzal nem tudom, hogy fogok megküzdeni, hogy a nem mutált hangom miatt nem lesz soha barátnőm, ráadásul magas sem vagyok, és nagyon sovány is. Már elfogadtam, de néha nagyon rossz érzés gyötör amikor valaki a párkapcsolatáról beszél, vagy szexuális életét érintő dolgokról.

köszi :)



2018. nov. 10. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Magasságod és testsúlyod?

Lehet, hogy csak később fog mélyülni a hangod.


Nagyon ritkán előfordul, hogy egy felnőtt férfinak is nagyon vékony, magas marad a hangja, de azért ne legyél pesszimista. (Nálunk régen volt egy fideszes önkormányzati képviselő cérnavékony hanggal - nem az utóbbi miatt nem kedveltem...)

2018. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
23 leszek, nem fog :(
2018. nov. 10. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!