Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tuntessem el a vagasokat?

Hogy tuntessem el a vagasokat?

Figyelt kérdés

Melyek, es suli orvoshoz kell menni vizsgalatra, ahol bugyira meg melltartora kell levetkozni, es van par frissebn mely sebem, 1 hetesek kb, meg vannam begyogyult mely sebeim, regen voltam ezzel orvosnal de nem segitett, ezert felhagytam ezzel, mar ritkabban nyulok pengehez, de mostanaban elborult az agyam es azt sem tudtam mit csinalok...a gyogyuloban levokkel mit csinaljak? 17/L

1 honap mulva szuletesnapom lesz, nagykoru leszek, ram tudjak kenyszeriteni a pszichologust, esetleg telefonalnak anyameknak?



2018. nov. 26. 19:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
En csak attol felek, hogy ram kenyszeritenek akarmit. Vagy ha esetleg kiderul, akkor csam elbeszelgetnek velem? Vagy szolnak valakinek, mondjuk iskola pszichologus?
2018. nov. 27. 15:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor az osztályfőnököd hülye. Megmondod, hogy te márpedig nem mész, és azt is, hogy jogod van ahhoz, hogy megtagadd a vizsgálatot, ennyi.
2018. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Éppen akkor fognak a kérdező szüleinek szólni a sulitól, ha ő kiveri bent a balhét, hogy nem hajlandó résztvenni az orvosi vizsgálaton. Akkor meg aztán magyarázkodhat otthon (is), de lehet, hogy utána még a szülők is be lesznek hivatva az osztályfőnökhöz stb...
2018. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!