Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez klausztofóbia? Mit tegyek...

Ez klausztofóbia? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta félek attól, hogy néznek engem, ez tény és való. De az utóbbi fél évben attól félek, amikor egyedül vagyok egy szobában, és az ajtó be van csukva.

Ez klausztofóbia?


2018. dec. 1. 23:09
 1/3 anonim válasza:

Nem. A klausztrofóbia a zárt/szűk helyektől való félelemtől ered. Ha jól értelmeztem neked inkább üldözési mániád van.

Az,hogy ez zártabb környezetben is előjön az nem hinném,hogy klausztrofóbia lenne.

2018. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor félek, amikor egydül vagyok egy szobában és be van csukva az ajtaja, de akkor is, amikor olyan szobában vagyok, aminek keskenyebb az ajtaja. Mit tegyek ellene? Általában este jön elő.
2018. dec. 2. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne csukd be az ajtót. Nem tudom hány éves vagy, de a szüleiddel nem tudsz aludni? Egyébként el fog múlni, és nem klausztrofóbia.
2018. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!