Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában mindenért robbanok....

Mostanában mindenért robbanok. Miért lehet ez? Hogy kontroláljam a dühöt?

Figyelt kérdés
Mi bajom lehet, hogy semmit sem bírok idegekkel? Mindenért robbanok mintha vékony cérna szálból lennének az idegeim. Van valami természetes nyugtató vagy technika amivel egy kicsit türelmesebb és kevésbé hirtelen haragubb lennék? Nem akarom elveszteni a barátokat... pedig lassan afelé haladok.
2018. dec. 15. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet okozhat magnézium hiány, hormonális változások, vagy vércukor ingadozás. Jó lenne kideríteni az okot, mert ez valami tünete.

Addig magneB6, és citromfű tea, vagy herbaria hangulat javító tea segíthet.

2018. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pco-m van és vashiányom, ennek lehet köze hozzá? Köszönöm a válaszodat. A teából mennyit javaslott inni?
2018. dec. 15. 18:33
 3/4 csigabigaa válasza:

Én akkor voltam ilyen amikor kismama lettem. Még nem is volt pozitív a tesztem, páromra úgy rávágtam a fürdőajtót, hogy még én is megijedtem magamtól :D akkor azért elgondolkoztam, hogy lehet terhes vagyok, vagy valami van. Szóval a hormonok is okozhatnak ilyesmit.

Nyugtató teákat kezdésnek kipróbálhatod, relaxációs gyakorlatokat, esetleg pihenj többet ha megoldható.

2018. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2018. dec. 19. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!