Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zavar ha nem úgy vannak a...

Zavar ha nem úgy vannak a tárgyak elhelyezve, ahogy én szeretném. Miért?

Figyelt kérdés
A szobámban "tökéletes" rend van. Mindennek megvan a maga helye. Ha nem úgy áll egy tárgy ahogyan szeretném és észreveszem képes vagyok csak arra koncentrálni egészen addig míg meg nem igazítom vagy el nem helyezem olyan helyre ahol kiesik a látószögemből.Iskolában is van ilyen. Ha valaki csak úgy ott hagy előttem egy tollat, akkor azt muszáj elrendeznem szépen. /pl. ha keresztben van..akkor muszáj egyenesbe állítanom és a tolltartóm mellé rakni, ez ritkán fordul elő/ Van hogy csak úgy egy ingertől elkezdem nézni az orromat és közben nagyokat pislogok rá. Ez inkább itthon szokott lenni amikor egyedül vagyok a szobámban. 18 éves fiú vagyok. Nem mondom hogy nagyon zavar, de kíváncsi vagyok erre. Én vagyok a hülye vagy van valamilyen zavar nálam?

2018. dec. 22. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kényszerbetegség vagy Tourette
2018. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, az orros dolgot leszámítva. Lehet rendmánia is.
2022. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!