Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Deperszonalizációs zavarom...

Deperszonalizációs zavarom van. Volt már valakinek ilyen? Ezzel muszáj pszichológushoz menni? Itthon nem fogok meggyógyulni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 11:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Magadtól nagyon nehezen fogsz kijönni belőle! Visszatérhet sajnos bármi hatására! Az anyukád vagy testvéreid ha amiatt elítélnének, hogy pszihológustól segítséget kérsz, hogy ne essèl bele ebbe mégjobban, akkor az elég durva!!! Nem hiszem, hogy annak jobban örülnének, ha társulna majd hozzà pánikbetegség, depresszió, stb.

Én magamtól akartam leküzdeni, nem sikerült. Volt, hogy elmúlt, de kis iső utàn vissza tért egyre hosszabb időre. Nagyon kikészítő! Nekem már jött mellé depresszió és pánikrohamok. Így dokihoz is voltam aki pszihológus bevonását is kérte. Szerintem más véleménye miatt ne várd meg, hogy rosszabb legyen!!!

Ha mégsem akarsz menni, akkor foglald le magad. Relaxálj, hallgass autogén trèninget minden este. Vagy amikor tudsz! Ha elmúlik és ne adj Isten vissza tér, szerintem ne halogasd és senkivel ne foglalkozz, hogy mit szólnának!!! Vagy ne mond el és úgy járj el heti egyszer, hidd el nagyon sokat segítene. 31/L

2019. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mindig itthon vagyok nem engednek sehova csak suliba így nem tudok elmenni úgy hogy ne tudjanak róla.. Már egy kicsit jobb lett
2019. jan. 5. 12:47
 13/14 anonim ***** válasza:
11.válaszoló vagyok. Hány éves vagy, hogy nem engednek sehova? Barátok/barátnők vannak? Akkor semmi kikapcsolódásod nincs? Mozi, seta, barátokkal bármilyen időtöltés? Ha ezt csinálják Veled otthon, sajnos annak egy idő után jó vége nem lesz! Îgy már érthető miért jelentkezik Nàlad ez a probléma! Sajnálom! Ha bármikor roszabb, írhatsz privàt üzit is! Néha egy beszélgetéstől is jobb!
2019. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Barátnöim nincsenek.
2019. jan. 5. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!