Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek csak bekepzelem?

Szerintetek csak bekepzelem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,és az utobbi pár napban olyan emberekrol olvastam,akik ugy kaptak rakot,hogy vizsgálatokon se mutatta ki naluk,hogy rakosak lennenek.Nagyon felek,hogy 30-40 évesen ugyanígy fogok járni.Félek,hogy nem leszek annyira egészséges,mint most,pedig sportolok is.Nagyon félek!!!!
2018. dec. 29. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne olvass ilyeneket, tereld el a gondolataidat.
2018. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kissé hipochondernek tünsz.

Ne foglalkozz ilyen

2018. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Ne olvass hülyeségeket.

2. A kezödöd hipochondriádat kezeltesd, mielött súlyosabb lesz.

3. Mi köze a sportolásnak ahhoz, hogy valaki rákos lesz-e vagy sem? (SEMMI)

2018. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Szval. Ne foglalkozz ilyenekkel

19 eves vagy még gyerek(!)

Szorakozz bulizz engedd el magad! Az hogy rakos leszel vagy sem senki sem tudja megmondani. De sok minden befolyasolja. Nyilvan az eletviteled a hajlamossag es ilyenek. Ha mindenkepp meg akarod elozni akkor jarj rendszwresen ellenorzo vizsgalatokra es ha netan para van akkor idoben kiderul. Olyan meg nincs hogy nem latjak a laborban ha valaki rák gyanus esetleg akkur ha evtizedek ota volt elotte laborba ugy mar igen. Szoval csak nyugi a rak nem jon csak ugy.

2018. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedjél Flavogardot megelőzésre. Csak beképzeled.
2018. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!