Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire gond ha haragudtam...

Az mennyire gond ha haragudtam a pszichológusromra és elhordtam mindennek?

Figyelt kérdés

Haragudtam a pszichológusomra mert nem vette fel többször a telefont mikor hivtam. Erre leszaroztam és mondtam hogy rossz szaekmber nem ért semmit sem. Már nem igy gondolom csak akkor dühös voltam.


Ez már sokszor megtörtént és múltkor mondta az volt az utolsó dobásom hogy maradhatok akkor is csúnyákat irtam rá!


Mi a teendő? Hogy tegyem ezt jóvá? Nekem szükségem van erre a szakemberre mert sokat segit és amióta járok hozzá egyre nyugodtabb és higgadtabb vagyok úgy érzem!



2019. jan. 2. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőtöknek jobb, ha másik pszichológust keresel. Ezek után nem fog megbocsátani szerintem.
2019. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérjél tőle elnézést és ami fontosabb hogy mond el neki,hogy tiszteletben tartod azt amit közölt veled majd köszönd meg az eddigi munkáját,lehet hogy ezt követően megtudjátok beszélni,ha pedig nem akkor ha elhordod mindennek sem fog többet szóba állni veled,ezért ne is tedd ezt majd,hanem keressél fel egy másik szakembert
2019. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gond. Neked pszichiáterre van szükséged. Azt lehordhatod a sárga földig, de az első esetnél be is szállíthat a zárt osztályra. Ott megtanulnád mi a rend!
2019. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as te nagyon buta vagy. Amúgy mi a rend? Az hogy a Kérdező bajban volt, és többszöri telefonos megkeresésre a pszichológusa nem vette fel a telefont, azért dühös lett, mert a fent említett "szakember" nem figyelt a jelzéseire. Mégis szerinted mit kellett volna tennie? Jól tetted kérdező, keress másikat, olyat, aki foglalkozik veled.
2019. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!