Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem rendeződik az alvás...

Miért nem rendeződik az alvás antidepresszáns+szorongásoldó kezelés mellett?

Figyelt kérdés

Nem értem. Alvászavarral mentem a dokihoz, azelőtt is ez volt a bajom, és vártam, hogy majd napi 5 Frontin megteszi a hatását. Nem tette meg.

Pedig Xanax Retardot is beszedek este. Annak hova tűnik a hatása?

Első napokban úgy aludtam mint a bunda, mi több a retardtól szédelegtem éjjel..

4 hete szedek mellé SSRI-t, kezdő dózissal. Próbáltuk megemelni 3 hétnél de rosszul lettem.

Még mindig van mellékhatása a gyógyszernek, egyszerüen nem akar beállni. Vagy az én mentális betegségem túl erős ezekhez a szerekhez. Mást már kiütött volna.

Este 1.5 mg alprazolamot szedek alváshoz. És minden éjjel idejekorán felkelek mint azelőtt amikor a depressziót diagnosztizálták.

A depi is meg van még, az alvászavar is, nappal is szorongok. Akkor mire vannak a gyógyszerek?

Pszichiáterem erre azt mondta, mi baj van azzal ha hajnalban felkel? Más is akkor kel.

Illetve közölte, hogy 4-6 hét mire beáll az SSRI.

És hogy nem emelhetek éjszakára a Frontinbol, továbbá nem tudja miért kelek fel hajnalban mint a kezelés előtt.

Mi van? Enyhén kétségbe vagyok esve.

Tényleg nem lesz jobb az alvásom?

3 évnyi alváshiányom van, ez így nem élet..


2019. jan. 5. 07:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem az alváshiánytól vagy rosszul hanem az ipari mennyiségű benzodiazepintől.

Egyébként próbáld ki, hogy nem 9-kor fekszel hanem 11-kor. Frontinból pedig nem szabad többet szedni. Így is szar lesz majd lejönni róla.

2019. jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Sajnos ennyit irt fel a doki, nem csak sima alvaszavarom van, az csak a tunet.

Mas mentalis betegsegem is van, idegosszeomlasom is volt 3 honapja .. arra szedem ezt a sok gyogyszert.

Es egy ideig nem is akarok lejonni a benzokrol, mert a betegsegem iszonyu izomrangasokat okoznak, benzoval legalabb tunetmentes vagyok.

Na ma mar jol aludtam. Este 21.50-kor fekudtem, es reggel 7kor keltem.

9 ora alvas. Mondtam en hogy ennyi a minimum amivel jol erzem magam.

Remelem igy is marad, kezd beallni az antidepi is.

Koszonom az eddigi valaszokat!

2019. jan. 7. 07:49
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia, mizu az alvássodal?
2022. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Miujság veled kérdező?
2023. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!