Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor múlik el a Frontin...

Mikor múlik el a Frontin elvonási tünet?

Figyelt kérdés
Múlthét vasárnaptól kezdtem csökkenteni a Frontin adagját. Reggelit adagot csökkentetem. Hétfő óta, mindig délelőtt, furcsán érzem magam, ma is furcsán érzem magam. Addig amíg déli Frontin adagot, be nem veszem akkor már, elmúlik ez a furcsa érzés. Ez a délelőtti furcsa érzés miatt, nem tudok sehová menni. Hány nap múlva fog elmúlni elvonási tünet? Mit csináljak hogy elmúljon ez a furcsa érzés? Azért fontos, mert január végén délelőtti időpontra kéne mennem ügyet intéznem messze helyre. Ahol kitudja, mikor fogok végezni. Így meg nem tudom addigra jobban leszek.

2019. jan. 12. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Először is abba kell hagyni a szedését. Lesz egy pokoli 2-3 heted, aztán még egy borzalmas néhány hónap. Ha nem megy egyedül kérj segítséget.
2019. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. 1 hónaptól 24 hónapig is tarthatnak a tünetek. Attól is függ, hogy mióta szeded, mekkora adagokat szedsz, és leginkább a személyes genetikától. A náthából valaki meggyógyul 2 nap alatt, más meg 3 hét alatt se.
2019. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Addiktológiára kell menni. Ott segítenek. Egyedül rohadt nehéz.
2019. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Régen szedtem nagy mennyiségű Frontint és simán eltudtam hagyni. Csak egyetlen elvonási tünet volt, hogy nem tudtam aludni. Azt alvás gondot gyógynövényes altatóval meg oldódót. 5 évig nem szedtem. Olyan állapotban voltam, újra kellet szednem. Úgy éreztem hogy már nem kell, ezért kezdtem csökkenteni az adagot. Úgy voltam vele alvás kívül más bajom nem lesz. De most szenvedek. Mondjátok több hét vagy több hónapban is kerül elmúljon. Ez rossz hír számomra. Így meg nem tudom, hogy fogok elmenni január végén időpontra ügyet intézni. Most mit csináljak? Álljak vissza eredeti napi Frontin adagra, addig amig január végén elintézzem az fontos ügyet? Utána próbáljam meg ismét csökkenteni?
2019. jan. 12. 14:53
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem jól csökkented. Ha jól csinálnád meg sem éreznéd a hiányát. Fokozatosan és lassan kell csinálni!
2019. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindig van indok hogy visszaállj a cuccra. Nekem édesanyám is függő volt. Soha nem tudott lejönni róla, nekünk beadta hogy gond nélkül leszokott közben titokban nyomta tovább. A dolog odáig fajult hogy végzett magával. Szerintem kérj segítséget és minél előbb szokj le. Ennél semmi nem lehet fontosabb.
2019. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy frászt kell egyből elhagyni, az a legrosszabb ötlet. Nagyon lassan kell csökkenteni. Azon az egy napon meg előtte is beveszel egyet aztán ennyi, nem oszt nem szoroz.
2019. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7

Ez a baromság. A toleranciaszinted nem fog csökkenni, nem fog kevésbé hiányozni csak tovább tart a detoxikáció és nagyobb az esélye a visszaesésnek.

2019. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Te írsz hülyeséget utolsó!


8 év után szoktam le a nap mint napi antidepresszánsról, ami ha néha kimaradt mert nem írattam gyógyszert, komoly elvonási tünetekkel járt!

Viszont mikor már végre letehettem mert jól voltam, az lassan, fokozatosan csökkentve történt, és semmi hiányérzetem nem volt. Szóval, ha még nem volt ilyenben a saját bőrödön részed, kérlek ne firkálj blődségeket!!! Ha valakinek rendeződött már az élete, nincs szüksége mankóra, akkor nagyon lassan, hetek, pár hónap alatt le lehet tenni a gyógyszert FOKOZATOSAN csökkentve!!!

2019. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
évekbe is telhet, sajnos tapasztalat, rexetin.
2019. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!