Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az miért van, hogy csomó...

Az miért van, hogy csomó drogfüggő, aki már leszokott róla, megbánta, hogy elkezdett drogozni?

Figyelt kérdés
Nem egy embert ismertem,aki drogfüggő volt,és utólag megbánta,hogy elkezdett drogozni,mert tönkretette a szer a szervezetét,és az életét. Ezért inkább letette(nagy nehezen) és új életet kezdett.
2019. jan. 17. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, te nem bánnád meg utólag, hogy olyan önpusztító életet folytattál, amit csak sok év után sikerült végre abbahagynod?
2019. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki azt bánja hogy elkezdte, hanem inkább hogy megváltoztatta őt olyanná amilyen nem akart lenni. A legfájóbb pedig az lehet ha ez miatt elveszti a barátait, vagy legrosszabb esetben a szerelmét. Ha visszatekint, és azt látja hogy hogyan baszcsizta el az életét, akkor lehet megfordul a fejében hogy mi lehetett volna ha el sem kezdi. Persze ez soha nem derül ki...
2019. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt bántam meg hogy leszoktam az alkoholról és a cuccról! Sokkal szarabb az élet tisztán.

Csak már nem merek visszaszokni, mert pánikbeteg lettem.

2019. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is sikerülne megbánni, hogy drogozok.
2019. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!