Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság bátor cselekedet?

Az öngyilkosság bátor cselekedet?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy az öngyilkosság gyávaság. Ez egyrészről így van, mert menekülés a problémák elől, másrészről szerintem hatalmas bátorság kell hozzá, hogy valaki ilyen szinten ártson a testének, és elpusztítsa azt.

#öngyilkosság #gyávaság bátorság
2019. jan. 18. 22:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tudod mihez kell bátorság? A szenvedő szeretteid szemébe nézni, mikor megkérdezik hogy miért? Miért nem kértél segítséget? Miért nem nyitottad ki a szád hogy ekkora baj? Miért mutattad hogy jól vagy? Miért kellett egy kicsi gyereknek a rémülettől ordítva segítségért rohanni mikor a saját véredben fuldokolva , a fájdalomtól görcsökben rángatózva találta meg a tested? Mert annak akiről beszélek feltették ezeket a kérdéseket. Tudom, mert ott voltam. És bár beszélni nem tudott a hülye kísérlete után, főleg hogy szétégette a zsíroldóval a saját hangszálait, de írni igen....
2019. jan. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!