Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom, hogy mentális...

Honnan tudom, hogy mentális betegségem van vagy csak simán rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenképp szakember kell? És ha igen akkor muszáj mesélnem magamról részletekbe menően vagy elég csak felsorolnom a tüneteimet?

#mentális betegség #Jellemhibák
2019. jan. 25. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mik a tüneteid. De igen részletesen el kell mesélned, csak így tudnak segíteni. A tüneteidet mindenképpen.
2019. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha rossz embernek tartod magad, akkor biztos beteg vagy! Nem tudsz különbséget tenni a rossz cselekedeteid és a személyiséged között. Hétköznapi értelemben ha jót cselekszel nem vagy jó ember, csak a tetted! Fordítva is igaz, ha rosszat teszel nem leszel rossz ember, de felelősséggel tartozol tetteidért. Ez önminősítési zavar, Föl a fejjel c. könyvből olvashatsz többet Paul Hauck -tól.
2019. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!