Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől szédülhetek? Nagyon félek.

Mitől szédülhetek? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

20/F


1 hete depressziós voltam, alvászavaraim voltak. Ez a depresszió olyan volt, hogy jött magától, aztán tabletták segítségével rendbe jöttem néhány nap alatt. Sokat vagyok otthon, nem járok sehova, barátaim nincsenek, se barátnőm. Munkába jártam mint diákmunkás, csak hogy most olyan munkalehetőség sincs már, nem keresnek diákmunkásokat. Szüleim szerint az végett vagyok depressziós, azért érzem madám rosszul, mert nem járok munkába. Mert amikor munkába jártam akkor nem voltak ilyen problémáim. Suliba minden 2 hétben járok 2 napot.


Ez a szédülés már 2. napot tart. Estefelé jön rám ez a szédülés. Eszek rendszeresen, és állandóan éhes vagyok. Néha vannak légzés problémáim, hogy néha nem tudok venni mély levegőt, fújt. Allergiára szedek tablettát, nyugtatót is szedek estére.


Magas szokott lenni a vérnyomásom, 140/90 re. Kiírt MAGNOSOLV granatum tablettát. Utóbbi időben sokszor előfordul, hogy beveszek egy tablettát, és kimegyek a konyhába megnézni, hogy nem-i vettem be még egy tablettát. Szoktak lenni pánikrohamaim, eléggé hypochonder vagyok. 2 napot észrevettem, hogy valamlt olvasok, és nem látom tisztán néha a betűket. Lehet ez mind beképzelés csak. Nagyon félek. Most is kapdos a pánikroham, félek nagyon.


Szerintetek mi lehet ez? Nagyon félek. Kérlek segítsetek.


2019. jan. 29. 17:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Magam*
2019. jan. 29. 17:09
 2/2 anonim ***** válasza:
A vérnyomás változástól is szédülhetsz. A nyaki csigolya is lehet a ludas. Sokat ülsz a számítógép előtt, vagy máshol.Az allergia gyógyszer hatása, és a nyugtató hatása össze adódhat. Estére lehet a megvonási tünettől jön rád a szédülés. Milyen mennyiségben szeded a nyugtatót?
2019. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!