Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Heti párszor 0,5mg xanax...

Heti párszor 0,5mg xanax mennyire okoz függőséget és milyen gyorsan szokik hozzá az ember?

Figyelt kérdés

Egy hónapja írta fel az orvos erős szorongásra ami már a mindennapi életben is elég erősen gátolt. Előtte nyilván próbáltam a b6 viatmint, valerianat, nyugtató teákat stb, de egyik se használt.

A 0,5 mg-os xanaxból írt fel az orvos napi 3x1 szemet, de félek a függőségtől, így inkább csak akkor veszek be egy szemet mikor érzem hogy tényleg muszáj. Ha max heti háromszor-négyszer veszek be reggelente egy 0,5-ős Xanaxot az is erős függőséget alakít ki? Illetve ehhez is hozzászokik a szervezet és esetleg később csak akkor érezném ugyanazt a hatást ha emelném az adagot?


Előre is köszönöm a válaszokat, a ne szedj ilyen szart, minek neked, nézz inkább videókat, meditálj válaszokból nem kérek, nem jó kedvemből kell szedni a gyógyszert.



2019. jan. 30. 11:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi történt azóta? Ha azóta is szeded már rászoktál. A kívánt hatás eléréséhez egyre több és több kell határ a csillagos ég!

Én 0.25 frontin felét szedtem csak időnként. Aztán már nem tudtam nélküle aludni és ennek a pici adagnak az elhagyása is megviselt. A szefése még jobban. Ilyan izomremegéseket és rángásokat okozott, hogy frászt ksptam tőle. Mindenkinél más. De a 3x0.5 azt már mellékhatások nélkül nem nagyon lehet abbahagyni. Nem old meg semmit sajnos.

2019. júl. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!