Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A (szexuál) pszichológusok...

A (szexuál) pszichológusok tényleg tudnak segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval 24 éves férfi vagyok, és pszichés eredetű potenciazavaraim vannak. Sajnos gyógyszert kell szednem a szexhez. A háziorvosom ajánlott egy pszichológust, aki szerinte segíteni tud, és mindenki elégedett vele. Csakhogy...


50 perc 8000 Ft. NYOLCEZER! Miért kerül ennyi pénzbe egy beszélgetés? Persze, ha tudnám előre, hogy mondjuk 5-6 alkalom után helyrejövök, akkor nem haboznék, és biztos, hogy ráfordítanám ezt az összeget a gyógyulásomra. Csakhogy ilyen magas óradíjnál attól félek, hogy csak közhelyeket fogok kapni, semmi valódi segítséget, és arra fog rámenni az illető, hogy direkt minél több alkalmat menjek. Nagyon tanácstalan vagyok, mert nagyon szeretném rendberakni magam pszichésen, de nem akarom baleknak is érezni magam.


Van valakinek tapasztalata ilyen téren? Van akinek segített?



2019. febr. 7. 16:46
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

7. Alkalom

Ezúttal én kértem, hogy olyan hipnózis legyen, amely a feldolgozatlan érzelmekre, traumákra koncentrál. Úgy éreztem a múltkori után, hogy az segít a legjobban.


A hipnózis során megint egyszerűnek hangzó feladat volt: egy mezőt kellett vizualizálni. A mezőt száraznak, rögösnek, borúsnak és élettelennek láttam. Mindenhonnan fák vették körbe, a kerek mezőből így nem láttam sehol kifelé vezető utat. A hipnózisban esőt csináltam utána napfényt, amitől sokkal jobb hely lett az egész. Nem tudom, miket jelentenek ezek a dolgok pontosan, de most is bekönnyeztem, akárcsak a virágosnál pár alkalommal ezelőtt. De jól esett. És már azért nem volt olyan súlyos hatása a könnyeknek.


Közben már szerencsére eljutottam odáig, hogy tudok rendesen aktust végezni. Természetesen ez azért a nőnek is köszönhető, amiért türelmes volt, amíg magamhoz tértem és meggyógyultam. Bár a magánéletben nőügyek terén még vannak kusza szálak, amiket ki kell bogoznom - és az biztos, hogy lesznek még fájdalmas pillanatok, mire azt elérem.


Még egy-két alkalmat tervezek menni, hogy biztosan ne legyenek elvarratlan szálak ebben a témában.

2019. ápr. 2. 07:15
 22/24 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom a fejleményeket! :) jó, hogy bátor vagy, sok sikert!
2019. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Régóta nem hallani rólad.
2021. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Voltál azóta? :)
2021. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!