Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon hipohonder vagyok,...

Nagyon hipohonder vagyok, pszihológushoz kellene mennem?

Figyelt kérdés
Nem az a kézmosás állandóan vagy ilyesmi. De én a hasfájásom vissza tudom vezetni a végbélrákig és ez már... Kikészít. Tudom, hogy nem lehet semmi bajom de így is mikor olvasok valami tünetről akkor azt diagnoztizálom magamon. 16/L

2019. febr. 8. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem kell orvoshoz (pszichiáterhez) küldeni, nem gyógyszer kell neki, ami csak függést okoz, de nem old meg semmit, hanem pszichológus kell, aki oki kezelést nyújt.
2019. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is úgy voltam vele, hogy nincs semmi bajom, a háziorvosom is, és a pszichiátriára küldött, ha rendes orvoshoz utalt volna, nem vitte volna el a rák a lépemet, meg a hajam nagy részét ami nem nő sose vissza, a teljes koponya besugárzás miatt, és a lépem is meglenne.


Nem vette komolyan a tüneteimet, ami a limfómám áttétei voltak.


A kórházban is a legtöbb daganatos beteg megkapta a hipochonder diagnózist amikor még nem tudták, hogy rákos.

2019. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!