Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság hangoztatása,...

Az öngyilkosság hangoztatása, kisérlet csak figyelemfelkeltés?

Figyelt kérdés
Az illető nem is akar meghalni,csak figyelemre vágyik?
2019. febr. 9. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Altalaban igen. Aki komolyan gondolja az altalaban nem is adja jelet vagy nem mondja senkinek. Aki azt akarja hogy figyeljenek ra es torodjenek vele az minden bizonnyal nem tenne meg es gyava mint egy nyul. Volt olyan baratom aki ezzel akart magahoz lancolni amikor el akartam hagyni. Fenyeget de soha nem lep. Gyavasag.
2019. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan, mint a fogyókúra. Vagy beszél valaki róla, vagy csinálja.
2019. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem viccelek ezzel. Akinek elmondom annak azért mondom el mert "megérdemli" (vagy hogy mondjam" tehát aki meghallgat nagyritka, igaz nincsenek ismerőseim főleg személyesen, de én is el szoktam mondani ilyen dolgokat és a miértjét. és egyáltalán nem csak beszélek róla, sőt volt hogy már kérdést is írtam ki ez ügybe. és de, ilyen fiatalon is kergethet a magány valakit a halálba, aki képtelen ellene tenni akármit is, főleg ha megválogatja az embereket. én például nem beszélek olyan emberrel aki trendi beképzelt hülye. Sőt, még lányba se fogadnám el az olyat amit mások szépnek mondanak, a félmeztelenül púcsító csitrik stb. Szóval igy nehéz is stb. A baj meg ott kezdődik hogy pont akiket utálok, a divatmajmok, ők szó szerint DIVATBÓL mondják ezeket, akik pedig komolyan gondolják őket is ebbe a divatszar kategóriába teszik.
2019. febr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!