Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne tenni olyankor ha...

Mit kéne tenni olyankor ha valaki lehet, hogy skizofréniában szenved? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki enyhe skizofréniában szenved, de nem akar sehogy sem szakemberhez menni. Én meg nem tudom, hogyan tudnék rajta segíteni. Kérem az olyan válaszok, hogy az ő baja, meg hagyd rá, azok kíméljenek. Tanácsot szeretnék kérni, hogy mit lehetne ilyenkor tenni? Mit javasoltok, hogy otthoni dolgokkal vagy valami lehetséges ez ügyben? Én segíteni szeretnék akkor saját kezem által, és nekem engedi is, de máshoz nem akar ezzel fordulni. Félek, hogy én lehet nem tudok sokat nyújtani, és nem járunk sikerrel. Remélem nem fajul el a dolog, és az enyhe skizofrénia nem fajul el egy idő után.


Trollkodó emberek kíméljenek, ha meg mégse, azt a válaszolót figyelmen kívül hagyom!

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

18l



2019. febr. 15. 15:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
régebben elmegyógyintézet volt, és aki régen így ismerte a helyet, az ehhez szokott sajnos hozzá :/ a pszichiátriának kevesen szólítják így azt a helyet. És igen 17 évesen szökött el, kb. annyi éves volt, ez történt olyan 2-3 éve. És szintén igen, enyhe skizofréniaként könyvelték el a lányt, amire megvan a következő kérdésre a válasz, miszerint, nem Ricsi a neve, egyik embernek sem, akiről én beszélek
2019. febr. 15. 16:16
 12/15 anonim ***** válasza:
A privát üzenetedből pedig kiderül, hogy troll vagy, úgyhogy ennek az egész kérdésnek semmi értelme. :)
2019. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ja igen tényleg troll vagyok. Ilyen kérdéssel ó, hogyan lehet trollkodni egyáltalán? Olyan ritka buta emberek járnak ide, akik saját magukból indeulnak ki.
2019. febr. 15. 18:56
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Itt egész normálisan leírták, hogy mit lehet tenni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2019. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) mentek a zold pacsik
2019. febr. 15. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!