Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Az a fő problémám, hogy egyáltalán nincs kedvem élni. Nem látom a célt, ami miatt érdemes lenne élni. Nincs kedvem felkelni, dolgozni, beszélni, enni, lefeküdni. Nem vagyok depressziós, nincs semmilyen mentális betegségem. Szakmailag és magánéletileg is megbuktam. Szakmailag folyton próbálkoztam előre jutni, de folyton belém rúgtak, vagy én csesztem el valamit. Magánéletileg egyetlen komoly párkapcsolatom volt, amit szintén én rontottam el, ezt sohasem bocsátom meg magamnak. Nem tudom, milyen lépéseket kéne tennem.

Minden segítséget nagyon köszönök!



2019. febr. 19. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megtalálni a boldogságot. Most nekem is romokban az életem. De célom se semmi. Mégis épp az ablakból nézem a holdat, és figyelem a kutyák ugatását. Próbálok nem gondolkodni, csak úgy lenni. Figyelem a gondolataimat is, és próbálok levàlasztódni róluk. Csak úgy lenni. Én ezt szeretem.

Hogy neked mi a jó, és miben találhatod meg az életben az apró örömöket - azt csak Te tudhatod. De ha épp nem veszünk el a gondolataink áramlatában, akkor nagyon sok helyzetet élvezhetünk, és jól érezhetjük magunkat ..

2019. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudod sokáig én is így voltam.

Elég volt egy ember, hogy legyen miért élni.

Valamint, ha nagyobb programokat csinálsz, azokat is tudod" várni ".

Néha az egyedüllét sd rossz.

2019. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!