Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hangok a fejemben azt...

A hangok a fejemben azt mondják hogy nem jó nekem így. Hogyan hallgattassam el őket?

Figyelt kérdés
Állandóan azt mondják hogy csinálják ezt-azt-amazt. Hogy kell egy társ, vagy dolgoznom kéne stb. Már elegem van amúgy. Nem akarok csinálni semmit, és közben mégis boldog akarok lenni. Csak létezni minél többet a pillanatban. Ugye nem kell hallgatnom már sokáig ezeket a hangokat? Amúgy se nagyon foglalkozok velük, és akkor van hogy megunják, és akkor csak a csend van. Azt szeretem...
2019. febr. 19. 19:47
 1/10 anonim válasza:
Menj pszichiáterhez, :) skizofrén gyanus
2019. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De annak mi értelme? Végül is minden csak a fejemben létezik!
2019. febr. 19. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Kezdődő skizofréniád van. El kell menned sürgősen pszichiáterhez az Idegosztályra! Kezeletlenül eldurvulnak a tüneteid, és kórházba kerülsz.
2019. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A pszichiáter tud adni valamit, ami elhallgattatja őket. Nem biztos, hogy egyből hat, de rendszeresen szedned kell.
2019. febr. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs. Azon ügyködsz, hogy megmagyarázd, hogy miért nem akarsz dolgozni. Csak egy normálisan gondolkodó agy agyal azon, hogy hogy ne kelljen dolgozni. Ezzel borítékolod a nyomorodat, élsz napról napra, mert eltartanak. Nem lesznek céljaid, terveid, mert nem lesz pénzed rá. Ezt akarok?
2019. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen. Én ilyen vagyok. Nem harcolhatok a sorsommal. Tehetetlen szemétként szemlélem ahogy elhalad mellettem az élet.

Csak nem szabad közben magam őrölni a hülye gondolkodással, mert én nem akarok megváltozni. De miért nem? Mert ilyen kib... szabályok vannak S világban. És idegesít azért. Igen. Mert nem vagyok lusta, és érzem képes lennék rá.. De már becsavart a világ forgószék, ês nem fogok segítséget kérni. Inkább itt roh... meg.

Csak nem akarom látni. De muszáj. Ez az élet...

2019. febr. 25. 16:46
 7/10 A kérdező kommentje:
*forgószele - akartam írni
2019. febr. 25. 16:48
 8/10 A kérdező kommentje:

Hogy ba..... meg ez a világ a köcsög feltételeivel együtt

ahogy pedig a víz nem hibás hogy lefele folyik - úgy én sem vagyok az mert csináltam magamnak egyedül egy problémát, amit csak segítséggel tudnék megoldani

de ha beledöglök sem kérek segítséget

nem az én hibám

az élet ezt csinálja

de talán már nem sokat kell kibírni...

2019. febr. 25. 16:57
 9/10 A kérdező kommentje:

vagyis az én hibám

igen

beismerem

de akkor is a f.... van ilyen csapda itt hogy az ember egyedül él tudja ba... az életét, de helyrehozni már nem lehet egyedül..

húúúú de utálom azt is aki megcsinálta így

gyűlölöm!!!!!!!!!!!

miért kellett nekem ide megszületni?

eltaranak

ja

egyenlőre

dobjanak csak ki - akkor már nem kell legalább agódnom hogy fàjdalmat okozok nekik.., és saját kezűleg fogom megszűntetni a szenvedésem

2019. febr. 25. 17:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2019. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!