Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem válaszolnak már itt...

Miért nem válaszolnak már itt se, ha úgy össze vagyok omolva, hogy pszichiátriára kerülök vagy leütök valakit az utcán?

Figyelt kérdés
Magány, kilátástalanság, kevés pénz, megoldhatatlan családi gondok, túlterheltség, kevés alvás, nagy-nagy embergyűlölet, borzalmasan rossz munkahely (és kilátásban sincs lehetőség váltani).
2019. febr. 22. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
légy szíves ne üss le senkit. Első lépés: aludj eleget! semmi más nem jöhet elé: ma feküdj le aludni, ahogy teheted. Holnap jön a következő lépés.
2019. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És mindennek miért az utca embere az oka?
2019. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha eleget alszom, annyi időm se lesz tanulni, mint eddig
2019. febr. 22. 11:36
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem! mert akkor hatékonyabban tanulsz. Legyen ritmus az alvás-ébrenlétben! - azzal elég hamar eléred, hogy kevesebb alvással kipihened magad és hatékonyabban tanulsz, tehát kevesebb idő alatt jobban és többet.
2019. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ahogy az emberi faj viselkedik, már 50 méter alatt az utcán, az borzalmas. Elvileg azért vagyunk emberek, hogy ne az ösztöneink alapján éljünk.



Önzőek vagyunk, az ösztöneink vezérelnek, türelmetlenek, eltapossuk a másikat.



Gyűlölöm az embereket.

2019. febr. 22. 11:41
 6/17 A kérdező kommentje:
Így is napi 1,5 óra jut tanulásra, plusz ami a villamoson, mialatt könyököket kapok az arcomba és lerúgják a lábamat.
2019. febr. 22. 11:42
 7/17 anonim ***** válasza:

"Elvileg azért vagyunk emberek, hogy ne az ösztöneink alapján éljünk."

-tehát ne üss le senkit zsigeri gyűlöleted okán.

Nem tudom, ki bánt én is villamossal/busszal járok, sokat méghozzá, és végig olvasok/tanulok, akár állva a lépcsőn. Nem könyököl belém senki és én sem teszem. Valami más baj van, de majd akkor, ha kialudtad magad.

2019. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha gyűlölöd az embereket,akkor ők majd viszonozni fogják,tehát téged is gyűlölni fognak. Ezt akarod?
2019. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én vállalom ezt, sőt, büszke vagyok rá.


Szeretnék valami nyugodt helyen, elvonultan lakni majd és kevés emberrel találkozni.


Szerintem kell ilyen ember is.



De a többi dolog jobban fáj...



A sikertelenségem pl karrier terén.

2019. febr. 22. 12:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Az alvás nagyon sokat befolyásol. Menj el a háziorvoshoz, meséld el a gondjaidat, hogy ajánljon egy pszichiátert, pszichológust. Jó lenne szorongásoldó, alvást segítő, nyugtató gyógyszereket szedni.
2019. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!