Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítsen rajtam?!

Valaki segítsen rajtam?!

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni

Altatóval sem megy már

Csak forgolódom hetek óta

Meg fogok őrülni,depessziós vagyok,meg akarok halni ez így nem állapot!!



2019. márc. 2. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem altató kell neked, hanem pszichológus, pszichiáter, nyugtató vagy antidepresszáns. Irány az orvos minél előbb!
2019. márc. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ebben a sorrendben megvolt mind annak idejen

Szedtem yarocent,xanaxot de mikor jobban lettem sose mentem vissza az orvoshoz tehat az mar veszett fejsze nyele

2019. márc. 2. 01:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy eddig nem mentél vissza az orvoshoz, nem jelenti azt, hogy ezután se fogsz. És pszichológushoz. Fix, hogy nem jártál elég ideig.
2019. márc. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De igy hogy nezzek az orvos szemebe ha mar annyiszor atbsztam?? Ha megint jobban leszek valszeg megint nem megyek tobbet mert a vilag vegen van a rendelo
2019. márc. 2. 01:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, rosszabb esetekkel is találkozott már mint te. Menj oda nyugodtan, de ezúttal ne hanyagold el.
2019. márc. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Melatonin háztartásod is felborulhatott. Könnyen kezelhető, keress fel egy orvost.
2019. márc. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, ez nem olyan, mint az influenza, hogy kapsz egy lázcsillapítót, aztán meggyógyulsz. Ez tartós betegség, amit folyamatosan kell kezelni, nem a tünetek gyógyszer hatására történő elmúlásáig, ami aztán gyógyszer nélkül természetesen újraindul, hiszen nem gyógyultál meg. Ha messze van az orvos, keress közelebbit (már ha van)!
2019. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!