Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt rajtam kívül, aki...

Van itt rajtam kívül, aki imád bent lenni a pszichiátrián? 😍 Ti miért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 19:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Most épp nem vagyok bent sajnos :'(

Utolsó: miért hagytad ott a barátaidat? Nem tartjátok a kapcsolatot? A legszebb barátságok a pszichiátrián szövődnek! 😍

2019. márc. 4. 12:49
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

#2 akkor az okod a saját hibád, mégpedig hogy antiszociális vagy, ezen dolgozni kell, tenni érte és nem elmenekülni a nehézségek elől, csodálom hogy ezt egy pszicho-bogyós sem mondta el neked... :/ szomorú, pedig számodra még lenne kiút de az nem az hogy ezt a könnyebbik utat választod, küzdj meg azért hogy társaságod legyen a való életben is, a pszichiátria nem erre való hanem arra hogy valós problémákon segítsen, te csak az adónkat pazarlod mert képtelen vagy a saját lábadra állni, barátokat találni és ÉLNI!



#7

#8


férjem volt elsőként kettő pszichiáternél pánikkal aztán csak bogyót kapott, pszichiáter meg valóban segített neki, tényleg mit tudok én :)


pszichológus legalább némi érdeklődést is mutatott nem csak egy tárgyat látott a páciensben akinek el lehet adni a gyógyszergyártók termékeit...


nem mondtam hogy egyik sem ért hozzá, de ez pl. az egyik főorvos volt aki nyilván az ifjakat is oktatja és átadja a maga hozzáállását is nekik és határozottan lusta, 5 perc kérdezgetés aztán egy lónyugtató erősségű butítószer majd közli hogy egy hónap múlva ha elfogy a bogyó akkor másszon vissza...

2019. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Intézmény függőséged van.
2020. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én UTÁLTAM bent lenni, a pszichiátria számomra a legborzalmasabb hely a világon!

Hála az égnek, hogy most nem vagyok bent!

2020. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Egyetértek!!!
2021. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!