Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy a depressziób...

Lehetséges, hogy a depresszióból magam kigyógyultam?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel nagyon rosszul éreztem magam teljesen elzárkóztam mindentől mert mindenből rontottam min. 1 jegyet és nagyon rossz volt amire még rátettek a szüleim egy lapáttal mert fizikai munkát nem tudok majd végezni és állandóan azzal jöttek hogy munkanélküli leszek


Így utólag visszagondolva olyan mintha depis lettem volna


Ebből kijöhettem minden segítség nélkül?


2010. júl. 2. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első depresszióból ki lehet jönni egyedül, de minden továbbiból egyre nehezebb! De amúgy az se biztos, hogy depressziód volt.
2010. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Örülj neki, hogy már nem vagy rosszul. Az ősszel történtekkel meg ne foglalkozz.
2010. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A depressziók rendszerint nem tartanak örökké, néhány hónap (6-8) után feltisztulnak. Súlyos betegek persze egy idő után visszaeshetnek.


Ráadásul ha konkrét, meghatározható oka is ismert, akkor könnyebben ki lehet belőle jönni.

2010. júl. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem volt depresszió, csak (érthető okok miatt) egyszerűen rossz passzban voltál.......sz is lehet, hogy egy rövidebb depressziós időszakod volt, abból tudtommal ki lehet jönni még viszonylag könnyen, baj akkor van, ha mondjuk már évek óta tart...
2010. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jav:...az is lehet...
2010. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!