Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem elkezdtem butulni,...

Úgy érzem elkezdtem butulni, az agyam nem működik megfelelően, mi ez és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Szóval : nem bírok összetetten gondolkodni, akadozva megy a beszéd, nem bírok rendesen fogalmazni, kifejezni a gondolataimat, a memóriám abszolút rossz lett (pl. nem jutott eszembe, miért kellett szervízbe vinnem az autóm 2 napja...)

Nagyon megijedtem. Nagyjából ez a felállás 2 hete kezdődött. Elkezdtem vitaminokat szedni, kifejezetten olyanokat, amelyek az agynak tesznek jót. Pl. Halolajas kapszula, magnézium c-vitamin kombó, b-vitamin komplex, glukozamin sulfát. (Ezek mellett vasat is.)


Alapjáraton kiegyensúlyozott személyiségek van, pozitív vagyok, nincsenek nagy gondjaim az életben, elégedett vagyok. Tehát ezek alapjan kizárt, hogy valami pszichológiai probléma lenne.


Remélem tud valaki segíteni!


Előre is nagyon köszönöm a valaszt! :)



2019. márc. 16. 16:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta kérdező?
2019. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést! :) Folytattam a vitamin "kúrát", 1000mg C-vitaminnal kipótolva és dupla adag b-vitamin komplexel kombinálva, másfél hét alatt elmúlt ez az egész!
2019. ápr. 11. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!