Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nagyon rosszul vagyok és...

Ha nagyon rosszul vagyok és hétvége van, be lehet menni a pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul vagyok, pánikroham, deperszonalizáció, tévképzetek felerősödése, borderline is. Most viszont történt egy dolog, ami miatt nagyon nagyon rosszul lettem, pszichésen, érzem, hogy nem tudok megnyugodni és külföldi vagyok szóval nem igazán tudnék haza sem utazni Pestről, amúgy a szüleimmel nem tartom a kapcsolatot, tehát alapból kizárt.Járok terápiára, az legközelebb hétfőn lenne. Nem igazán tudnának mit csinálni velem szerintem, mert terápiára kell mennem, de nincs nyugtatóm.

Elég a nyugtató is? Nem tudom az mennyire segítene a kényszergondolatokon...max leszedál de félek hogy rosszabbodna a pszichés állapotom.

Amúgy nincs is érvényes taj kártyám, mert ugye külföldi vagyok, talán így be sem vennének csak az ügyeleten írnának fel valami frontint.

Köszi minden segítéget


2019. márc. 16. 19:27
 1/6 anonim válasza:
Milyen àllampolgàr vagy. EU-s?
2019. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen
2019. márc. 16. 19:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont voltam már háziorvoshoz, aki nem akart kivizsgálni torokgyulladással sem. Sajnos rossz az egész rendszer. Nem értem, miért nem lehet valamilyen egészségügyi támogatása határon túli magyarnak...
2019. márc. 16. 19:39
 4/6 anonim válasza:
Ha a saját orszàgodban rendbe van a tb-d, és van EU-s tb kártyád, akkor az itteni eü ellàtàs is térített.
2019. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de mi számít bele az eus ellátásba? besétálok a pszichiátriára és megmondom, hogy helló, vizsgáljanak ki, mert szarul vagyok? ők is elküldenének az ügyeletre nyugtatóért. ha meg azt mondom legalább annyira súlyos mint egy szuicid hajlam, akkor meg begyógyszereznek és zárt osztályra visznek. nekem csak egy konzultációra lenne szükségem valami ügyeletes pszichiáterrel. de ez lehet nem valós.
2019. márc. 16. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Erős kettősfront van. Ez mindenkire kihat. Nem tudom, hogy nyugtatón kívül mit tudnának veled tenni?

Nem a rendszer rossz, hanem a betegség az. Sajnos nincs mindenre hipp-hopp azonnali segítség. Próbálj meggnyugodni, nézz TV-t, vagy sétálj egyet.

2019. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!