Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drogfüggő vagyok. Mit tehetnék?

Drogfüggő vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Azzal okozok nagyobb problémát, ha a környezetemnek még évekig kell néznie a kilátástalan harcom a függőségemmel?

Vagy ha öngyilkos lennék?

(Mivel utóbbi esetben csak egy hirtelen nagy szenvedést okoznák.)



2019. márc. 17. 19:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Utàlom az embereket, és sajnálom ha akik szeretnek azoknak fájdalmat okozok, de nekem is fáj. Nem akarom ezt tovább ezt a fájdalmat. Sajnálom. Mi dent sajnálok
2019. márc. 17. 20:35
 12/25 anonim ***** válasza:
58%

Így utálod az embereket, ahogy jelenleg vagy. De ha megint tiszta lennél, akkor egész más színben látnál mindent - az embereket is. Különben meg senki se szeret mindenkit egyformán - neked se ezt kéne várnod magadtól. Egyelőre pont elég az a néhány ember, akik fontosak neked. Miattuk keress segítséget. Kérd meg közülük valamelyiket, hogy segítsen segítséget szerezni.

Nem vagy egyedül, nagyon sokan mennek keresztül azon, amin te. És nagyon soknak sikerül is leszokni. Tartozhatsz te is közéjük.

2019. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ez a világ csak egy illúzió. Egy álom. El fog tűnni az egész. Minden csak a fejemben volt.
2019. márc. 17. 20:44
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem sirattatom itt tovább magam. Engem úgysem értene meg soha senki. Sziasztok. És jók legyetek ;)
2019. márc. 17. 20:48
 15/25 anonim ***** válasza:

"Engem úgysem értene meg soha senki."

Azért adhatnál ennek egy esélyt, hátha mégis.

2019. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
#15 Tudom hogy igazatok van. Félek bemenni a rehabra. Nehéz nekem ez az élet. Iszonyatosan gyenge vagyok. Van egy családom akiket szeretek, de ez nekem kevés azért hogy itt kinllódjak az életben. Nekem folytonos szenvedés itt ez a lét. Nincs semmi célom már amiért érdemes lenne ..
2019. márc. 17. 21:09
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Amíg félsz, addig ne dönts.
2019. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon fekete és fehér. Általában minden függő így gondolkodik. Szeretet és utálat, gyengeség és erősség... azért a világ nem ilyen szélsőséges, és nincs az a helyzet ami olyan reménytelen lenne, mint amilyennek te látod most. A függőség nem egy jellemhiba, nem gyengeség. Csak nekünk a drog a megoldás minden fájdalomra. Azért sokan vagyunk akik ki tudtunk ebből szállni.

Nekem a párom 24 évesen lett öngyilkos, pont ezért. Láttam az anyját tönkremenni, láttam ahogy szétesik az egész család.

Kérj segítséget.

2019. márc. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy mi lesz velem. Azt érzem hogy nagyon nagy bajban vagyok.

Minden esetre köszönöm a válaszokat, és hogy segíteni akartok!

2019. márc. 18. 03:13
 20/25 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy belátod, hogy nagyon nagy bajban vagy, máris megtetted az első lépést a gyógyulás felé.
2019. márc. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!