Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Psziciháter írthat fel nekem...

Psziciháter írthat fel nekem Frontint, ha már hosstú évek óta generalizált szoronságban, súlyos álmatlanságban és súlyos depresszióban szenvedek? Van olyan pszichiáter, aki akinek nem kell súlyos pénzeket fizetni? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak Frontin kell elég a háziorvossal felíratni. Ingyen. Bár szerintem nem ártana gyógyszer mellé terápiára is járni. Keress rá az alapítványokra. Ott nem kell sokat fizetni, és jó szakemberek vannak. Jobbulást.
2019. márc. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Körzeti pszichiáterhez menj, az teljesen ingyen van. Ha csak Frontin kell, azt a háziorvos is felírja.


Nem értem teljesen, hogy jelenleg is jársz-e pszichiáterhez és szedsz egy tonna gyógyszer, csak szerinted kellene pluszban még Frontin, vagy nem szedsz semmit, és csak magadtól kitaláltad, hogy jó lenne neked ez a nyugtató, vagy mi ez az egész?!


Ha csak a Frontin kell, akkor teljesen orvos-függő ez, van olyan pszichiáter / házidoki, akinél csak egy szavadba kerül, és már írják is a Frontin-receptet, csak kopjál már le minél előbb, meg van, aki lelkiismeretesen felméri a helyzetet, hogy van-e erre szükség.


Menj el a körzeti pszichiáterhez, őszintén mondjál el mindent, és várd ki, hogy ő milyen gyógyszereket javasol neked. Ő ért hozzá jobban.

2019. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki ezt diagnosztizálta nyilván adott gyógyszert neked. Menj vissza hozzá.
2019. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!