Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj, ha nekem nem elég az...

Az baj, ha nekem nem elég az alkohol?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem elég. Hiányzik nekem a drog is. Annyira elégedetlen vagyok az életemmel,hogy már nem vágyom semmire sem, nem akarok semmit sem helyrehozni,csak ezeken a szereken élni.
2019. márc. 29. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj szakemberhez.
2019. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
2019. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha anyailag megengedheted magadnak, akkor "csak" ugyanolyan függőség, mint az alkohol. Viszont illegális. Nyilvánvalóan amiatt nem elég, hogy pszichésen is, és biológiai értelemben is hozzászoktál az adott drogokhoz.

Hát, nem mondom, hogy ezek a szakemberek tudnak segíteni ilyen helyzetben. Mármint ami velem is van, meg amit leírtál... hogy nem vágysz semmire, csak ezeken élni. Én is így vagyok. Nyilván azokon tudnak igazán segíteni, akikben akarat van, hogy leszokjanak... Legalábbis bennem nincs "őszinte" motiváció, hogy ne igyak, tehát sehogy se tudnak lebeszélni róla.

Kíváncsi vagyok, másokat mi motivál rá, hogy leszokjanak. Engem gyakorlatilag ez éltet.

2019. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baj, inkább az életed tedd jobbá, szebbé, ez biztosan sikerül ha elhagyod az alkoholt is és a drogot is.
2019. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!