Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt aki sokéve tartó pánikbet...

Volt aki sokéve tartó pánikbetegségből és mindennapos szorongásból teljesen meggyógyult?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy sikerült? Már annyira szenvedek ettől az állapottól, hogy szinte nincs is életem. Illetve egy kínlódás az egész. A fordulj szakemberhez hozzászólásokat légyszi ne. Mert már fordultam többhöz is, de semmit nem használt.

2019. márc. 30. 11:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem munkám van hanem hivatásom amiért ennyit fizetnek. Ha jól lennék sem keresnék többet mert akkor is ezt szetetném csinálni! A 2 dolognak semmi köze egymáshoz. Nem élek létbizonytalanságban, csak magán pszichológusra nincs pénzem. Pláne nem kidobni való. A pszichiáter csak felír egy legális drogot. Lásd így jutottam frontinhoz. 1 hétig mindenhol elaludtam tőle.....szuper volt. Tényleg sokat segített.
2019. márc. 30. 22:50
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Azért wazze, mert nem nyugtatót kell szedni, hanem antidepresszánst. Üzenem ezt a sok ostobának is, aki lepontozott, életükben nem szedtek, de osztják az észt, én viszont 5 éve szedem és tökéletes.
2019. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Elolvastam a mellékhatásait. Köszi nem kérek belőle. Egyebként te vagy az első aki jót mond róla, mindenki más csak rosszabul lett tőle és bálna méretűre hízott.
2019. márc. 31. 12:07
 14/21 anonim ***** válasza:

"életükben nem szedtek, de osztják az észt"

Szedtem. Életem első komoly depressziós epizódjánál pszichiáterhez fordultam, antidepresszánst írt fel és mellette rövid terápiát folytatott. Az antidepresszánst saját kérésemre hagytam el, mert bár folyton vigyorogtam tőle és pörögtem, belül ugyanolyan rosszul voltam. Amíg szedtem, többen is megkérdezték, hogy drogozok-e, mert szerintük "furcsán" viselkedtem.

A pszichiáter csak átmenetileg segített, néhány év után újra visszatért minden problémám, mégpedig súlyosabban.

Ezért döntöttem úgy akkor, hogy inkább pszichológushoz fordulok és biztos voltam benne, hogy nem akarok gyógyszert szedni. Ez a terápia már hosszú távú és gyökeres változásokat hozott, a személyiségem szerveződött újra, sokkal hatékonyabban. Évek teltek már el a terápia lezárása óta, de a hatása azóta is tartósan érzékelhető. Pánikrohamom egyáltalán nem volt, de semmilyen más tünetem, pedig elég komoly stresszhatások értek azóta is.

2019. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező

Jó akkor kínlódj tovább, biztos sokkal jobb, mint néhány - egyaltálan nem is biztosan fellépő - mellékhatás. Nekem egy sincs. És elárulok egy nagy titkot is: hízni csak kajától lehet.

2019. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ez nagy butaság volt amit írtál utolsó. Mert amit szedsz az hormon. Ha valakinek megborul a hormonrendszere akkor sokkal kevesebb ételtől is lehet hízni. Én eleve hízásra hajlamos vagyok, így elég kevés ételre van szükségem. Ezt már nincs hova csökkenteni. Nyilván vannak olyan szerencsések akik meg tudnak enni naponta egy töltött lovat egy kád rízzsel és még a csokifagyi is befér mellé és nem híznak semmit. Na én nem ilyen vagyok. Te lehet igen. Örülj neki, hogy nálad nincsenek mellékhatasok, de a többségnél sajnos vannak. És nem akarok se szívritmus zavart se dühkitöréseket, vagy deperszonalizációt maniát mert ezek eddig még nem voltak. Érdekes, az összes többi tünetem is fel van sorolva ami ellen kéne hatnia. Valahogy nem győzött meg. Másrészt kétlem, hogy az átélt traumákat elfeljteném tőle.
2019. márc. 31. 15:55
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

55% Nem kell ugatni, ha valami nem tetszik.

A gyógyszer káros, megbolondul tőle az ember. Én is szedtem ilyen mérgeket és saját magamtól hagytam el. Érdekes, sokkal jobb lett a problémamegoldó készségem mióta nem szedek pszichiátriai drogokat.


Kérdező, ne foglalkozz a sok gyógyszeripar béren cél, akik reklámozzák ezeket a káros szarokat. A pánikbetegséget az elfojtott érzelmek és a rossz körülmények okozzák.

2019. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Há igen....sok elfojtott feszültség van bennem az biztos. De még sírni sem illik nyilvánosan.....nem nagyon tudom levezetni sehogy. A sport ezen nem segít. 🙁
2019. márc. 31. 17:37
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

17-es

Hsz-od alapján jobb lett volna, ha tovább szeded.

2019. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#18 De igenis lehet sírni. Le kell szarni, ki mit mond.

Én szoktam mások előtt sírni és nem játszom a kemény macsót.

2019. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!