Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás és félelem miatt...

Szorongás és félelem miatt van egy gondom, hogy oldható meg?

Figyelt kérdés
Nem fogom kifejteni az egészet, de a lényeg, hogy van egy olyan szükségletem ami másoknak(normális embernek) feltehetőleg nincs. Emiatt nem merek a szülségleteimmel rendesen törődni, a "muszáj"-t örökké félem emiatt. Egy korty vizet nem merek meginni, se enni se semmi. Azért kérdezem mert egyre problémásabb. Ha ennem kell akkor is csak azért, hogy a gyomrom ne lyukadjon ki, amikor már irtóra fáj. Nem merek csak lopva cselekedni, mert az egésztől félek. Amiatt a szükséglet miatt a többit se merem, mert mindig azt érzem, hogy baj lesz. A normális emberi szükségleteimmel nincs semmi baj, de ezt az egyet nem tudom kicsit se irányítani, ezért kezdtem rettegni mindtől. Mielőtt orvoshoz küldenétek..több diagnózis nem fér a papíromra. És ezt nem is mondhatom, ha szabadon akarok mászkálni

2019. márc. 31. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Név és arc nélkül megy itt a beszélgetés. Nem tudunk addig tanácsot adni, amíg ki nem írod, hogy mi az a szükséglet. Nem mindegy, hogy naponta meg kell enned 5 katicabogarat, vagy meg kell ölnöd 5 embert.
2019. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen ködösen írtál. Nem tudom, mi lehet a gondod, de lehet, el kellene engedned ezt a sok félelmet. Ha olyan jellegű a gondod, akkor keress olyan barátokat, akikről úgy érzed, megérthetik különös szükségleted.

Ha gondolod, írd meg, akár itt, akár privátban, mi okozza ezt a bizonytalanságérzetet...

2019. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi kettes. Vannak akik megértik, csak magamat nem bírom elfogadni.
2019. márc. 31. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehhez le kell győzni a megfelelési kényszert.
2019. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha folyton kakálnod kell akkor szedj bolus adtringenst. Az lelassítja a bélmozgasokat mellékhatasa nincs. Csak eldugulsz egyszer és megszűnik a problémád.
2019. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó. Tudod szövegértés. Ha egyszer olyan, ami másoknak nincs, akkor semmi köze a sz*ráshoz
2019. ápr. 4. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!