Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire gáz, hogy 17 évesen...

Mennyire gáz, hogy 17 évesen xanaxot és antidepresszánst szedek? Nem leszek függő?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 17:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
ezek függőséget okozó szerek, de ezt te is tudnád ha a kapott betegtájékoztatót átolvastad volna.
2019. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
12%
Nem leszel függő, leginkább esélyed van arra, hogy kigyógyulj a betegségedből. Csak annyit szedj, és csak addig, amíg az orvosod ezt mondja. Ilyen alapon a fájdalomcsillapító, meg az orcsepp is függőséget okozhat.
2019. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

ma 17:47

Kapaszkodj meg! A fájdalomcsillapító is okozhat függősséget! Azért a xanax sokkal erősebb mint egy paracetamol fájdalomcsillapító vagy egy orrcsepp. Nem hiába adják ezeket csak receptre. Függősséget okoz. A gond az, hogy ha ilyen fiatalon hozzászoktatja a szervezetét a xanaxhoz, később már semmit nem fog használni. Én alapból nem tartom normálisnak ha valaki tömi a gyógyszereket mint a pez cukorkát.

2019. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
Kapaszkodj meg, a cigaretta, alkohol, kávé, és a szerencsejáték is okozhat függőséget😂
2019. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Miért kell szedned? Akár privátban is írhatsz!
2019. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%

Mennyire gáz? Eléggé! :(

Elég szomorú, hogy ilyen fiatalon ilyen szerekhez kell fordulnod.. Próbálj meg ezekről lassan, és mindenképp orvosi felügyelett mellett leszokni! És a problémát, ami miatt ezeket szeded,más módon orvosolni. Annyi más megoldás van!

2019. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Depressziós vagyok, és sajnos, ha jól írom le, skizoaffektív zavart is diagnosztizált az orvosom. Családi gondok, világfájdalom, tudjátok, szokásos tini-hiszti. Bár én kicsit különc is vagyok, a buta művészlelkem miatt.
2019. ápr. 1. 18:39
 8/25 A kérdező kommentje:
A legjobb barátom, aki orvostanhallgató, állandóan azt hajotgatja, hogy csak a gyógyszer az, ami segít.
2019. ápr. 1. 18:40
 9/25 A kérdező kommentje:
Egyébként emellett hipertónia (általában 180/100) miatt vérnyomáscsökkentőt is szedek. Jól kezdem így 17 évesen.
2019. ápr. 1. 18:45
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
A társadalomba ez lett bele verve,hogy beveszel egy bogyót és minden gond elszáll.Legális narkó.Állj le vele amig tudsz.Olyan elvonási tünetei vannak,hogy beszarsz.
2019. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!