Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a fiatal...

Mi a véleményetek a fiatal női alkoholistákról?

Figyelt kérdés
kb. 20-35 évesekre gondolok

2019. ápr. 2. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom őket!
2019. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Jó lenne egy, együtt ihatnánk.
2019. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nélkülük sivár lenne a nemi életem, bár több lenne belőlük!
2019. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonymousreview60 ***** válasza:
55%
Én ismerek egyet. A családi hátteret ismerve nem csodálom a függőségét. Részben együttérzek vele, és igyekszek nem csesztetve értésére adni a meglátásomat.
2019. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen ismerősöm. Kicsit idősebb már, mert sohasem tudott leszokni. Először nem foglalkoztam vele, aztán sajnáltam, aztán segíteni akartam, a végére megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Buliban barátkozni egy ilyen emberrel okés, aztán ahogy megismered rád ragadnak a problémái. Jönnek a kölcsönkéregetések. Aztán meg te vagy a szemét, ha nem adsz, nem segítesz.

Szóval jobb, minél távolabb elkerülni.

2019. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Undorìtó.
2019. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véleményem semmilyen csoportról. Csak konkrét személyekről van, akiket ismerek. És a róluk való véleményem is független attól, hogy fiatal női alkoholisták-e vagy sem.
2019. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem ezt dobta a gép de már ez előtt se volt sok jó véleményem magamról. :D
2019. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a nemi/életkori diszkriminációt a kérdésben? Nem totál mindegy, hogy fiatal, idős, férfi, nő ha alkoholistáról beszélünk? Én nem látok különbséget. Kortól, nemtől függetlenül beteg, szerencsétlen emberek, akikkel foglalkozni kéne, segítséget kéne kapniuk meg a családjuknak is. Amúgy meg én a teljes alkohol tilalom mellett lennék. Én pl. teljesen antialkoholista vagyok. Eleve undorítónak látom a részegeket (szintén kortól, nemtől függtelenül). Ez nem azt jelenti, hogy ha látok az utcán egy sérült, földön fekvő láthatóan részeg embert nem segítek neki ha tudok. De a baráti körömben, kapcsolataimban próbálom őket kerülni. Szintén kortól, nemtő függetlenül. Láttam már a saját hányásában fetrengő totál beállt gyereket is (alkohol+fű) és láttam idősebb embert is ugyanazzel a kórképpel nem igazán érzem a különbséget. Egyik se jobb mint a másik. a legjobb józanul élni. Ezerszer élvezetesebb (és olcsóbb...). Nyilván van ismerősőm (kollégám), haverom aki iszik, van aki többet is mint kéne elfogadom, de nem támogatom.
2019. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanaz, mint, ami a férfi alkoholistákról.
2019. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!